Sponsorlu Bağlantılar

İphone xs sıfırlama nasıl yapılır?

976 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Apple yeni amiral gemisi olan ve yeni özelliği ile birlikte duyurulan iphone xs sıfırlama konusundan siz takipçilere bilgi vermeye çalışacağız. Cihazlara genellikle format atma, formatlama virüsler, yavaşlama, takılma, donma veya ikinci el satışlarından önce ve teknik servis öncesi yapılmaktadır.

Sizde bu cihazı aldınız ve telefonu fabrika ayarına geri getirmek için sıfırlayarak tüm içeriği silmeyi düşünüyorsunuz o zaman sizlere vereceğimiz bilgiler doğrultusunda yapabilirsiniz. iPhone XS formatlama öncesinde cihazın yedeğini almayı unutmayınız.

Film, fotoğraf galerisi, notlar, resim, video ve diğer kişisel bilgilerinizi mutlaka yedekleyin, format atmadan önce şarjınızın olduğundan emin olunuz.

İPHONE XS HARD RESET ATMA

Bu yeni cihazı eski ilk gün gibi fabrika ayarına sıfırlamak için aşağıda adımları takip ederek sizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Genel
  • Sıfırla
  • Tüm içerikleri ve Ayarları Sil

Bu işlemi yaptıktan sonra Apple kullanıcı şifrenizi girerek iPhone xs hard reset atma işlemini başlatmış oluyorsunuz.

Tüm bilgileriniz sıfırlanacak ve yeni bir cihaz gibi içinde hiçbir bilgi kalmayacaktır. Bunun dışında cihaz sıfırlama dışında ağ sıfırlama, ayarları sıfırlama işlemlerinde aynı zamanda yapabilirsiniz.

Bu konumuzda iphone xs format atma konusunda siz takipçilere destek vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın