Sponsorlu Bağlantılar

İphone Telefon Numarasına Dahili Numara Ekleme

2.603 views
Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonunuz iphone ‘da rehberinizde bulunan bir numaraya dahili numara ekleyebilirsiniz, Ne demek şimdi bu dahili numara ,rehberinizde Banka yada diğer bir kurumsal numaranız var sık kullandığınız bu numaraya ulaşmak için birde santral numarası mevcut buna ulaşmak için numarayı çeviriyorsunuz ve dahili numarası olan Örnek: 1234 çevirmek zorunda kalıyorsunuz bunu sizin yerinize telefonunuzun yapmasını ister misiniz ?

Telefonun Rehber Bölümüne giriyoruz.

Telefon rehberine Dahili Numara Ekleme

 

1-Nolu İşaretli Resimde ismi seçiyoruz ve Düzenle Diyoruz.

2-Nolu İşaretli Resimde Klavye Kısmındaki +*# işaretli kısmı açıyoruz.

3-Nolu İşaretli Resimde Duraklat Seçerseniz : Burada numaranın Sonuna , (virgül)  işareti ekliyor , telefonu arıyor açıldık dan sonra iki saniye bekliyor , ( Virgül) den sonraki numarayı çeviriyor.

4-Nolu İşaretli Resimli Beklet Seçerseniz : Bunu seçerseniz Numaranın sonuna ; (Noktalı virgül)  işareti ekliyor. Numaradan sonra dahili numarayı çevirmiyor orada size sormak için bekletiyor. arama bitirmek için yada Dahili

aramak için Bekletiyor.

bekletme

 

Bu özellik diğer telefonlar içinde geçerlidir yalınız nokta ve noktalı virgüllerin yer değişebilir. böylece iphone dahili numara arama işlevini yerine getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın