Sponsorlu Bağlantılar

iphone rehberde kişileri sıralama

57 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda iphone cihazlarda telefon rehberindeki kayıtlı kişileri sıralama konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Kendine has işletim sistemi ve özellikleri ile öne çıkan Apple ürünlerinden iPhone de farklı özelliklerinden biride kişiler uygulamasıdır. Bu özellikte telefonun rehberine kayıt ettiğiniz kişileri sıralamak mümkün kılmıştır.

Bu sıralama Ad, Soyad veya Soyad, Ad olarak mümkündür. Rehberinizde kişileri bulmak istediğinizde oldukça işe yarayacak olan bu özelliği kullanmak gayet kolaydır.

Sizin de telefon rehberiniz kalabalık bir kişiye sayısına sahipseniz bu sıralama işlemini sizde kendinize göre bir sırala kullanarak kullanabilirsiniz.

TELEFON REHBNERİNDEKİ KİŞİLERİ SIRALAMA

Rehberinizde kayıtlı kişileri isim, soyisim veya soyisim, isim olarak sıralamaya müsaade eden bu ayarları yapılandırmak için;

  • Ayarlar
  • Kişiler
  • Sıralama

Yukarıda adımlarla kişileri sıralamak mümkündür. Bu ayarlar üzerinden gelerek size uygun bir ayara dokunarak ayarlayın.

Tavsiye Yazı; Apple Yardım ve Destek Hattı

Böylece telefon rehberinde kişileri sıralama işlemini bu şekilde gerçekleştirebiliriz. Bunun dışında telefon rehberinizde kaç kişi var yazımızı okuyarak rehberinizde kayıtlı kişilerin sayısını da ayrıca öğrenmiş olabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu bilgilendirme yazımızda iphone kişiler nasıl sıralanır, kişileri sıralama hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorunlarınızı, hatalarınızı, problemlerinizi paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın