Sponsorlu Bağlantılar

iphone / ipad denetim merkezi kişileştirme

457 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda iphone denetim merkezi özelleştirme, kişileştirme işleminin nasıl yapılacağına dair sizlere bilgiler aktarmaya çalışacağız. İphone denetim merkezi hızlı erişim kısayolların olduğu ve istediğiniz anda pratik olarak yapmak istediğiniz ayarları ( Uçak Modu, Mobil Ağ, Wifi, Bluetooth, Hesap Makinası ve bazı ayarları açmak ya da kapatmak amaçlı olarak kullanılmaktadır.

İphone’da en çok kullandığınız ayarlar denetim merkezinde yok ise, bunu iphone denetim merkezi kişileştirme ile ekleme ya da çıkarma ile şahsına münhasır ayarlayabilirsiniz.

İphone Denetim Merkezi Özelleştirme

Kendinize has bir denetim merkezi için Ayarlar > Denetim Merkezi > Denetimleri Özelleştir adımları üzerinden bu ayarı yapılandırmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Bu alanda yeni araçları denetim merkezinde görünecek şekilde ekleyebilir, onları çıkarabilir veya yerlerini değiştirebilirsiniz.

Dahil et

Denetim merkezinde görünecek şekilde bura sürükle bırak yöntemi ile aşağıdaki araçları buraya da sürükleyerek bırakabilirsiniz. Ya da + İşareti ile Dahil Et kısmına ekleme işlemini yapabilirsiniz.

Dahil et içinde bulunan araçları (üç çizgi ) üstüne gelerek bastırarak yukarı aşağı sürükleyerek düzenlemesini yapabilirsiniz.

Daha Fazla Denetim

Burada diğer hızlı erişim ayarlarını görebilirsiniz, Dahil et kısmına + işareti ile eklemesini yaparak iphone denetim merkezi kendinize göre özelleştirme işlemini yapabilirsiniz.

Denetim merkezi kullanımı bulunduğunuz ekranda elinizin ucuyla aşağıdan yukarıya basılı tutarak aşağıdan yukarı çekmeniz ile birlikte denetim merkezini açabilirsiniz.

Bu konumuzda iphone denetim merkezi ile ilgili özelleştirme, kişileştirme nasıl yapılır? Bununla ilgili ipuçları vermeye çalıştık. Bununla ilgili olarak sorularınızı yorumlar ya da soru & cevap sayfamıza göndererek tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın