Sponsorlu Bağlantılar

iphone gelen aramaları sesli kim olduğu öğrenin

1.225 views
Sponsorlu Bağlantılar

akıllı telefon güncel hayatımızda artık bir parçamız haline geldi, telefonu elimizden alındığında ne kadar süre idare ederiz bilmiyorum artık ama vazgeçilmez bir hal aldı artık bununla ilgili olarak yeni hastalıklar bile duyulmaya başlandı nomofobi ismini artık hiçte yabancı gelmiyor. Akıllı telefonlarda yeni güncellemeler, ve yeni özellikler çıktıkça bu tutkunluğu da daha da artmaktadır. Bu konumuzda İphone Sesli Kim Arıyor özelliği nedir? nasıl aktif edilir konusunda olacaktır.

İphone kullananlar için gelen aramaları sesli bildirim ile kim arıyorsa size bildirecektir. bu özellikte elinizde bir iş var veya eliniz batkın olduğunda cebinize elinizi atmadan kimin aradığını söylemektedir. Bu özellik tabi ki bazı özel ortamlarda pek iyi olmayacak gibi de geliyor.

Gelen aramalar kimin olduğunu söylemesi için bu ayarları aktif etmek gerekecektir. İphone > Ayarlar > Telefon > Aramaları Duyur >Hiçbir Zaman üzerinde işaretli iken bu ayar kapalı durumdadır.

Eğer siz bunu Her Zaman olarak ayarlarsanız aktif olacaktır. ayrıca kulaklık ve araba, yalınız kulaklık şeklinde iki’de farklı ayarları tercih edebilirsiniz.Böylece sizi kimin aradığını duymanı için bu özelliği açabilirsiniz. Hiçbir Zaman ( Gelen Aramaları duyurmaz ), Gelen Sesli Aramalarda telefon rehberinde kayıtlı olduğu şekilde size bildirim yapacaktır. 

Arama Tags & Etiket;

iphone aramaları duyur nedir, iphone aramaları duyur özelliği , aramaları duyur ne işe yarar, aramaları duyur özelliği kullanma, gelen aramaları duyur, aramaları duyur iphone özelliği

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın