Sponsorlu Bağlantılar

İphone çağrıları otomatik yanıtlama

291 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz teknoloji çağı ve artık her şeyimiz ile teknoloji yanımızda taşımaktayız. Akıllı telefonlarda bunun bir parçası olarak internet, kamera, telefon, tv, radyo vs. tüm özellikleri ile hayatımızın bir parçasıdır.

Akıllı telefonlarda bu özellikler arasında telefon görüşmeleri, aramalar ve çağrılar için yeni gelen özellikler ile kullanımda rahatlatmak kullanımı kolaylaştırmak için yeni özelliklerde gelmektedir. Bu makalemizde iphone otomatik çağrı yanıtlama özelliği nasıl aktif edilir? Gelen çağrıları otomatik yanıtlama konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Apple yeni gelen İOS güncellemeleri ile artık belirlediğiniz zamanlama aralığı ile otomatik yanıtlama sistemini devreye sokabilirsiniz. Piyasada en çok kullanılan Apple ürünlerinden iphone 6, 6S, 7, 7S, 8, X modellerinde bu özelliği aktif etmek için aşağıdaki adımları takip ederek etkinleştirebiliriz.

İPHONE OTOMATİK YANITLAMA

Sürekli aranıyorsunuz, işiniz gereği devamlı telefonla işiniz oluyor, sanayi de eliniz yağlı vb. örneklerle telefonu açma gereği duymak icap ediyor fakat elinizde iş olduğu için bunu yapamıyor ya da araç kullanıyorsunuz ve telefonu kendiliğinden cevap vermek isterseniz.

  • Ayarlar
  • Genel
  • Erişilebilirlik
  • Sesli Arama Yönlendirme
  • aramaları otomatik yanıtlama” ( auto-answer calls )

İphone aramaları otomatik yanıtlama menüsüne ulaştıktan sonra burada ayar düğmesini aktif ediyoruz. Ardından burada default olarak 3,00 saniye aralığını ayarlamak suretiyle iphone otomatik cevap verme aktif edeceksiniz.

Telefona geçen çağrıları otomatik cevaplama işe yarayan bir özellik olarak kullanabilirsiniz. Bundan sonraki gelecek olan özellikleri buradan duyurmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için yorumlar kısmından diğer tüm sorular için soru & cevap sayfamızdan tarafımıza iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın