Sponsorlu Bağlantılar

İphone 5S Cihazı 4.5G uyumsuz sorunu

982 views
Sponsorlu Bağlantılar

01 Nisan 2016 Tarihinde yeni mobil bağlantı teknoloji ile tanıştığımı şu günlerde 4.5G bağlantı hızı ile ilgili bir çok sorunlarda birlikte gelmektedir. Bunlardan en başlıca sorunlardan biride cihaz uyumsuzluğu kullandığınız telefon ve simkart 4.5G internet hızına uyumlu olması gerekmektedir.

4.5g uyumlu değildir

önceki konularımızda 4.5G uyumlu cihazların listesini vermiştim. Bu konumuzda 4.5G uyumlu olduğu halde bu cihaz 4.5G uyumlu değildir  hata verdiği de olmuştur. Bunlardan biride İphone 5S telefonun uyumsuz olduğu şeklinde bir bildirim. Peki Bu sorun gerçekten uyumsuz olduğu için mi hatayı alıyoruz?

iphone 5s 4.5 g’ye uygun mu ? evet normalde bu cihazlar 4.5G ( LTE ) bağlantı hızına uyumlu cihazlardır. Bu sorunun kaynağı gsm operatörü ile ilgili olan sorun olduğu belirtilmektedir. Bu yüzden sizin yapacağınız şuan pek bir şey yok sadece sim kartının uyumlu olup olmadığını kontrol edin ve uyumsuz ise değiştiriniz.

Bu sorun bulunduğunuz Turkcell , Vodafone , Turk Telekom birinin den kaynaklı olduğu için sorun çözülecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın