Sponsorlu Bağlantılar

instagramda twitterda olduğu gibi gece modu

1.662 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda ilginç bir soruyla karşı karşıyız bir takipçimiz instagram da gece modu özelliği var mı? Sorusunu göndermişti bu sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Bu sorumuz da Twitter da olduğu gibi instagram da gece modu kullanımı var olup olmadığını sormaktadırlar.

Aslında güzel bir fikir olmasına rağmen şuan instagramda gece modu kullanımı bulunmamaktadır. Bu gece modu özelliği diğer sosyal ağ platformlarında çoğunda kullanılmaktadır. Buna en iyi örneği twitter gece modu olarak söyleyebiliriz.

Gece modu özelliğinde arka plan siyah olarak görünmekte ve geceleyin gözleri yormamaktadır. Bu nedenle kullanıcı deneyimi daha artmaktadır.

İnstagram gece modu olması şuan için yok fakat içeri günlerde ya da aylarda olma içten bile değildir. Bu konu bilgisinde sizlerden gelen twitter da olduğu instagram da da gece modu özelliğinin olup olmadığı varsa böyle bir özellik nasıl kullanılır sorularına cevaplar vermeye çalıştık. Sizde bu konularda sorularınız için soru & cevap sayfamızı veya sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorularınızı ve yorumlarını gönderebilirsiniz.

İnstagram yardım ve destek sayfamızdan yaşadığınız sorunları tarafımıza bildirerek cevaplar alabileceğiniz sayfamızı da ayrıca kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın