Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da telegram ve snapchat linkleri neden yok?

928 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook‘un satın aldığı instagram app uygulaması , Dünyaca popüler olmuş fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. Son günlerde sıklıkla güncellemeler yapan instagram yeni getirdiği güncellemeler ile baş döndürmektedir.

Bununla birlikte instagram bazı özellikleri içinde engelleme , kısıtlama getirdi. Buna örnek verecek olursak , neden profilime telegram veya snapchat link adreslerini ekleyemiyorum ? sorusuna cevap verebiliriz. instagram getirdiği engellemeler ile artık bu link adreslerini profile ekleyemiyor olacaksınız.

instagram profil düzenleme

 

yukarıda görüldüğü gibi kendi adresim için bir link adresi yerleştirdim ve bitti diyerek kayıt ettiğimde profilim güncellemektedir.  Fakat buraya snapchat , telegram link adreslerini yerleştirdiğimde burada hata vermektedir.

instagram snapchat-telegram engelleme

Links asking someone to add you on another service aren’t supported on instagram

Bunun Türkçe karşılığı olarak ise “Birinden seni başka bir hizmette eklemesini isteyen bağlantılar instagram’da desteklenmez. karşılığı gelmektedir.

Farklı adreslerin eklendiği söylenmektedir. Bunu denemek gerekiyor. Ben bunu bir nevi diğer rekabet edilen sosyal ağlar olduğu için engellemiş olabileceğini düşünüyorum. Bunu eklemek için farklı yollar denene bilir , telegram veya snapchat link adresini goo.gl adresinden kısaltılmasını yaparak ekleyerek deneyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram , telegram , snapshat , link , url , engelleme , block , neden , neden eklenmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın