Sponsorlu Bağlantılar

instagramda takipçi kazanmalı yorum nasıl engellenir?

3.952 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagramda bir fotoğraf paylaştığınızda altına istenmeyen bir yorum ile sizden bahsedilmekte olabilir. spam yorum adı da verilebilen bu yorumlardan kurtulma şansı var mı?

bu takipçi kazanma için yapılan sahte yorumlar genel olarak kendilerinin üzerine ilgiyi çekmek için yapılan spam yorumlardır. genelde bu yorumlar hashtag # ile yabancı kelimeler kullanılarak bırakılan yorumlardır.

instagram arama geçmişi

Bundan kurtulmanın yolu var mı? bu yorumlardan kurtulmanın kesin bir yolu yoktur maalesef sadece sizin yapacağınız bu kişiyi engellemek veya şikayet etmek olacaktır.

Ama sonuç olarak bu kişiyi engellediğiniz de mutlaka bir başkası çıkacak ve yine aynen sahte spam yorum bırakacak birileri olacaktır. Bunlar genelde boot kullanıcılardır.

Arama Tags & Etiketler ;

instagram spam yorum , instagram sahte yorum , sahte yorum nasıl engellenir , takipçi yorumları engelleme , yorumlar nasıl engellenir, instagram takipçi yorumlarını kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagramda takipçi kazanmalı yorum nasıl engellenir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın