Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da kaçırdığım canlı yayını tekrar izleyebilir miyim

1.122 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bir kullanıcımız tarafından sorulan soruda instagram canlı yayında kaçırdığı bir akışı tekrar izleyebilir miyim? Konusunda bize sorusu olmuştur. Bu kaçırdığı canlı yayını tekrar izleyebilir miyim? Bir yolu var mıdır olarak tarafımıza soru sormaktadır.

İnstagram canlı yayınlar anlık olarak yaşanan akışlarıdır. O an izleme durumunuz yoksa bunu sonradan saten izleyemezsiniz. Fakat televizyonlarda da olduğu gibi canlı yayınların tekrarını izlemek için sonradan yayınlamaktalar.

İnstagram da bu şu şekilde olabilir. İnstagram canlı yayını gerçekleştiren kişi daha sonrasında canlı yayını bitirdikten sonra canlı yayını hikâyelerim bölümünde 24 saat süreyle geçici paylaşım ile paylaşarak bunu izlemeniz mümkün.

Bunun dışında yine canlı yayın yapan instagram kullanıcısı canlı yayını bitirdikten sonra indirir ve bunu instagram tv ( IGTV ) olarak sayfasında paylaşırsa izleme imkânınız vardır.

Bunun dışında yüksek takipçisi olan instagram sayfaları bu tür videolarını Youtube gibi video kanallarında tekrar olarak yayınlamaları mümkündür.

Bunların dışında instagram canlı yayınları tekrar izlemek için başka bir yolu yoktur. Bu canlı yayın paylaşımlarını tekrar izlemek istediklerini canlı yayın yapan kullanıcılarla paylaşarak elinde bir doküman varsa paylaşmasını isteyebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda instagram canlı yayını izlemeyi kaçırdım tekrar izlemek mümkün mü sorusuna cevap vermeye çalıştık. Sizlerin de bu gibi sorularınız için instagram soru sor sayfamızdan bizimle paylaşarak sorularınızı ücretsiz olarak destek vermeye çalışmaktayız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın