Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da Gönderilen Eski Takip İstekleri Nasıl Bulurum

9.415 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Betül

Soru Sor : Merhabalar , Ben instagram’da gönderdiğim birden fazla eski takip isteklerini görebilir miyim ? Bunun bir yolu var mıdır. Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap : Merhaba Betül Hanım , İnstagram’da bilhassa Apı uygulamada bu iphone ve android cihazlar üzerinde olsun yollamış olduğunuz eski istekleri maalesef göremiyoruz. Bununla ilgili olarak Özel bir menü veya uygulama yok . Yalınız şundan eminim İnstagram üzerinde yollamış olduğunuz istek gönderildi kısmı belli bir süre sonra iptal ediyor bu isteklerin geçersiz kaldığını söyle bilirim.

Tags – Etiketler ;

instagram eski istekler , instagram takip , önceki istek davetleri , istek davetlerini nasıl iptal ederim , Geçmiş istek davetleri öğrenme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram’da Gönderilen Eski Takip İstekleri Nasıl Bulurum (7 Yorum)

Yorum Yaz

 1. İnstagramıma 2-3 aydir giremiodum ve bana takip istegi atipta iptal eden kisler oldugunu dusunuyorum onceki bana atilan istrkleri gorebilir miyim?

 2. Takipçi isteklerim alfabetik sıraya göre diziliyor. Yeni gönderilenler üstte olmuyor. Nasıl düzeltebilirim?

 3. Arkadaşlar istekler bir süre sonra otomatik iptal edilmiyor. Ben eminim bu bir gün güncellenicek yada gönderilen istekleri görebilme özelliği gelicek fakat şu an yok öyle bir şey. Yıllar önce gönderdiğim bir kaç isteği gördüm yakın zamanda..

 4. Bu arada tavsiyem: Play store üzerinde instagram uygulamasının altına bu isteği net bir şekilde belirtin olacaktır. Ve ne kadar çok kişi yorum yapıp isteğini açıkça bildirirse (küfürsüz) geliştiricilerin ilgisini çekicek ve okadar çabuk güncellenicektir eminim.

  • Merhabalar, son zamanlarda yeni gelen özelliler sayesinde artık instagramda gönderdiğiniz istekler kabul edilmeyen ve bekleyen istekleri artık görme şansınız vardır. Bunun için kısa adres olarak ;
   Ayarlar
   Gizlilik ve Güvenlik
   Hesap verileri
   Mevcut takip istekleri ( “https://www.instagram.com/accounts/access_tool/current_follow_requests” ) adresi üzerinden de kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kolaylıkla bekleyen istek gönderilerini görebilir bunları kullanıcı adıyla bularak istekleri geri çekebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın