Sponsorlu Bağlantılar

instagramda engellendiğimi nasıl anlarım?

584 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagramda engelli olduğumu nasıl anlarım? Bu soru facebook sayfası üzerinden ve instagram hesabıma gönderilen sorulardan sadece birisi admocut kullanıcı hesabıma sizde sorularınızı gönderebilirsiniz. İnstagramda engellendiğinizi anlamak için en basit ve net ipuçları olarak aşağıdaki basit yöntemler ile anlamanız mümkündür.

Sizi engelleyen kişiyi takip edemezsiniz , takip istediği yolladığınızda geri atar , Kullanıcı adı ile arama yaptığınızda arama sonuçlarında göremezsiniz , eğer sizi engelleyen kişinin resimlerini daha önceden beğenmiş iseniz bu beğeniler ortadan kalkar , takip veya takipçilerden biri engellemiş ise artık bir daha göremezsiniz.

engellendiğinizde bunun anlamanın en önemli püf noktasıdır. instagramda engellendiğimizi nasıl anlarız konusunda çok basit yöntemdir.

Arama Tags & Etiket ;

instagramda engellimiyim? , instagramda block , instagramda engelli olduğumu nasıl anlarım , instagram’da engellendiğimi nasıl anlarım

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın