Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da beğendiklerimi başkası görebilir mi ?

10.278 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden gelen sorulardan biride instagram’da beğendiklerimi başkası görebilir mi? Bununla ilgili olarak arada nadirde olsa sorular gelmekte bununla ilgili olarak bende bu yazıyı yazmaya karar verdim.

İnstagram’da sizin veya benim beğendiğim resimleri bir başkasının görmesi mümkündür. Beğendiğiniz resimler bir başkasının ve gizli profil kullanmıyor ise bu fotoğrafları kolaylıkla sizde görebilirsiniz.

Başkasının beğendiği resimleri görebilmek için Mobil Uygulamayı açtığınızda alt menü içerisinde like yani beğeni butonu göreceksiniz örnek resimde kırmızı çerçevede gördüğünüz buton.

instagram like

Burada kırmızı işaretli beğeni butonu kullanarak akış menüsü göreceksiniz. Burada  tekrar yukarıda iki farklı menü gelecektir. Bu kısımda takip edilen ve sen diye iki farklı menü göreceksiniz. Sizin takip ettiğiniz kişilerin beğendiği resimleri ve yaptığı yorumları takip edilen menüsü üzerine bir kere tıklayarak görebilirsiniz.

Yani burada Takip Edilen yerinde sizin takip ettiğiniz kişilerin yaptığı beğeni ve yorumları görebiliyorsunuz tabi ki bu kişinin profili açık olmalı ve sizi engellemiş olmaması lazım.

Arama Tags & Etiket ;

bir başkasının beğendiği resimleri görme , başkasının beğeni fotoğraflarını görme , nasıl , instagram , like , beğeni , farklı kişiler , diğer kişiler , diğer kişilerin beğendiği videolar bakma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram’da beğendiklerimi başkası görebilir mi ? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Adem ÖCÜT kendi sayfamda hiçbirşey paylaşmıyorum .instagramda takip edenleri engelliyorum şu anda kimse takip edemiyor .sadece ben 55 kişi takip ediyorum .
    bu 55 kişiden birine bir mesaj yazdığımda mesajımı diğer 54 kişide görüyormu? acaba diyorum onlar beni takip etmediği için sadece ben onları takip ettiğim için birine yazdığımı diğer 54 kişi göremez diye düşünüyorum doğrumu ? mesajımı diğerleride görüyorsa görmemeleri için ne yapılır

  2. İnstagramda yaptığım beğeni ve yorumları takipçilerimin görmemeleri için ne yapmam lazım?

    • Maalesef böyle bir özelliği yok yaptığınız beğeni ve yorumları takipçileriniz akışlarda görebilir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın