Sponsorlu Bağlantılar

instagram zamanlı paylaşım nasıl yapılır?

5.820 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımızda Twitter zaman içerikli paylaşım nasıl yapılır? konusun da siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışmıştık. Bu konumuzda ise sosyal ağlarda popüler uygulamalardan biri olan ve en çok indirilme ve kullanılma app uygulaması olan Instagram zamanlı paylaşım konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Eğer işletme hesabı kullanıyor, instagram hesabınızda bir ürün, marka tanıtımı yapıyor veya işiniz gereği seyahat yapıyorsanız ve sürekli meşgul, yoğunluk yapıyorsanız sizin adınıza ayarladığınız bir sürede, zamanda instagram zamanlı paylaşım yapabilirsiniz!

İnstagram gönderiyi zamanlama konusunda kendi bir özelliği yoktur. Bunun için üçüncü parti yazımlara ihtiyaç olacaktır. Bu konuda Facebook’da planlı paylaşım olduğu gibi sizde aynen gönderiyi planla yaparak instagram hesabınızda istediğiniz fotoğraf ya da video planlı bir zamanda paylaşabilirsiniz.

Instagram gönderiyi zamanlı paylaşma

İnstagram planlanmış gönderiler özelliğinden yararlanmak için Buffer , diğer sosyal ağlar Facebook, Twitter, LinkedIn ağlarında da kullanılmaktadır. Fakat ön plana instagram zamanlı paylaşım için çıkmıştır.

App uygulama olarak Google Play Store ve Apple Store üzerinden bu uygulamayı indirerek instagram hesabınızı bağladığınızda instagram gönderiyi zamanlama ile bağladığınız ağınızda, hesabınızda Schedule özelliği istediğiniz tarih de yıl, gün, ay, saat aralığında paylaşabilirsiniz.

İnstagram gönderiyi zamanlama için bu yazılım eğer ihtiyaç duyuluyorsa tam size göre bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanmak için bir kullanıcı hesabı açmanız gerekecektir.

Ardından kalem işareti ile gönderiyi istediğiniz zaman dilimine ayarlamak sureti ile Schedule butonu ile paylaşabiliyorsunuz. Schedule kelimesinin Türkçe karşılığı zamanlama, planlama, programlama anlamına gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram zamanlı paylaşım nasıl yapılır? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. instagram’da sürekli bilgisayar yada telefonun başında olmadığınız da zamanlanmış paylaşımlar yapabileceğiniz bir özellik yakın zamanda gelecektir. Planlı gönderim sayesinde işletme hesapları artık sürekli aktif olacaktır.

    zamanlanmış, planlanmış gönderimlerde artık işiniz gereği, seyahat’da iseniz sizin yerinize otomatik ayarladığınız bir zaman zarfında kendiliğinden planlı gönderileri atık bu özellik doğrultusunda yapmanıza izin verecektir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın