Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Ruh Eşiniz Nerede Filtresi Nasıl Kullanılır

103 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram filtreler de “Ruh Eşiniz Nerede” filtresi kullanımı hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Tiktok veya Instagram’da gençlerin çok fazla sayıda kullandığı filtreler mevcuttur. Bunlardan biri olan “Ruh Eşiniz Nerede” filtresi hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Bu filtre özellikle Tiktok kullanıcıları arasında oldukça yaygın olarak kullanılan popüler bir filtredir. Ruh Eşiniz Nerede filtresi işlev olarak kullanıcılara ruh eşinle olan mesafeyi söylemektedir.

Ruh Eşiniz Nerede filtresi şuan instagram üzerinde kullanılmaktadır. Bunu instagram üzerinden Tiktok’da da kullanabilirsiniz.

RUH EŞİNİZ NEREDE INSTAGRAM

Filtreyi kullanabilmek için ilk önce Uygulamayı açmanız gerekmektedir. Daha sonra bu filtreyi kullanabilmek için @erikasnacks kullanıcısını bulunuz.

Bu kullanıcının profilini görüntülediğinizde “Öyküde Öne Çıkanlar” kısmında gülen yüz simgesine giriniz.

Soulmate Radar videosunu bulunuz. Video açtığınızda sol alt köşede “Dene” düğmesini göreceksiniz. O düğmeye bastığınızda kamerayı açacaktır.

Kamerayı açtığınızda ruh eşiniz nerede, ruh eşinizi görmek için kayıt düğmesine bastığınızda filtre birçok olası cevap içinde dönecektir.

Böylece düğmeye bastıktan sonra kayıt işlemi sonrasında sonucu gösterecektir. Öylece Instagram Ruh eşiniz nerede filtresini kullanmış olacaksınız.

TAVSİYE VİDEO;

Bunu Tiktok da kullanmak için Video instagram da kaydettikten sonra tekrar Tiktok üzerinden bu video yükleyebilirsiniz.

Bu konumuzda instagram ruh eşiniz nerede filtresi hakkında bilgi verdik. Bu yabancı versiyon olarak geçmektedir. Türk geliştiricileri ise bunun Türkçe olan filtresini paylaşabilmektedir. Sizlerin bildiği Türkçe versiyonları için sayfamızın altında yorumlar sekmesinden yazabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın