Sponsorlu Bağlantılar

instagram profilini palyaço fotoğrafı olarak değiştirdim hesabım kapandı

180 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlerden gelen farklı sorunları çözmeye çalışacağız. Bir kullanıcımız tarafından instagram yardım ve destek hattı sayfamıza gönderilen soruda “anlamını bilmediğim bir palyaço resmi nedeniyle hesap askıya alındı, hesabım kapatıldı, itiraz etmeme rağmen bir hata ile karşılaşıyorum. Sürekli olarak bir değerlendirme talep etmek için hesabını onayla uyarı mesajı almaktayım.

Hesabımı nasıl geri alabilirim, bu hata, sorun nasıl giderilir konusunda bilgi verirseniz teşekkür ederim.

Daha önceki haberlerde, teknoloji sitelerinde instagram hesap kapattıran foto olarak da sık sık haberleri yapılanda 5 saniyede hesabın kapatıldı haberleri yapılmıştır.

Bu fotoğrafın sırrı nedir diye sorulduğunda bu fotoğraf neden hesabın kapatılmasına neden olmaktadır?

Bu fotoğraf yeni bir haber değil aslında fotoğrafın adı Jonathan Galindo bu fotoğraf çocukların Mavi Balina, Momo gibi çocuklarımızın hayatını tehlikeye sokan oyunların simgesi olarak biliniyor.

Bu karakter çocuklara oyun oynayıp oynamayacağını soruyor ve çocuklara değişik görevler vererek bu görevlerin yerine getirmesini zorluyor.

İlerleyen safhalarda çocukları ruhsal, psikolojik olarak zora sokarak çocukların intihar etmesine kadar götürdüğü için yasaklanan oyunlarda akımı temsil eden bu fotoğraf instagram tarafından da yasaklanmıştır.

Sizde bilinçli veya bilinçsiz olarak bu fotoğraf olarak resminizi değiştirdiğinizde instagram tarafından anında engellenerek hesabınız silinebilmektedir.

Eğer bu tür palyaço fotoğrafı olarak değiştirdiniz ise hesabınız bu nedenle kapanmıştır. Karşınıza uyarı olarak aşağıda gibi resim çıkabilir.

Bir değerlendirme talep etmek için hesabınızı onayla, bir değerlendirme talep etmeden önce Instagram’a git ve bunu yapanın sen olduğunu onayla.

Bu mesajı alabilirsiniz. Şimdi bununla ilgili olarak instagram da kapatılan hesaplara itiraz etmek için şu linki kullanabilirsiniz.

Talimatlarda kapatılan hesaplara itiraz etmek için “https://help.instagram.com/1068717813216421/” adresi üzerinden kapatılan hesaplar kısmından talimatları okuyunuz.

Burada verilen talimatları okuyunuz. Böylece bir itiraz süreci başlayacaktır. Değerlendirme instagram tarafından uygun görülürse kapatılan hesabınız tekrar açılır.

TAVSİYE VİDEO;

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda kullanıcılar tarafından yanlışlığa maruz kalan kapatılan hesapları geri açma konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabileceğiniz gibi diğer instagram konularında yardım ve destek hattımız üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın