Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Profilini Clubhouse’a Ekleme

32 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, son zamanların sosyal medya uygulamalarından biri olan Clubhouse’a instagram bio link adresi eklemesini bu yazımızda bulabilirsiniz.

İşlemin nasıl yapılacağına dair konumuza başlamadan önce Clubhouse nedir kısaca bundan bahsederek sonrasında instagram profil link adresi ekleme işlemini gerçekleştireceğiz.

CLUBHOUSE NEDİR

2020 yılında Alpha Exploration Co. Tarafından davetiye ile kullanılabilen sesli sohbet içerine sahip bir sosyal ağ uygulamadır.

Sadece sesli sohbetler edebileceğiniz Clubhouse sosyal medya hesabınıza instagram profilinize ait link adresini eklemek suretiyle çapraz bağlantı ile takipçilerinizi çekebilirsiniz.

Bizde sizler için hazırladığımız bu yazımızda Clubhouse’a instagram profil url adresini ekleme konusunda pratik olarak bilgilerimizi aktaracağız.

CLUBHOUSE İNSTAGRAM LİNK EKLEME

Clubhouse profiline instagram link adresi eklemek için Clubhouse uygulamasını açınız ve profiliniz olduğu sayfaya giriniz. Sayfanın en alt kısmında ADD INSGTAGRAM butonu gelecektir. Bu buton Clubhouse profiline instagram hesabınızı bağlamak için kullanacağız.

Bu butonu kullanarak bir sayfa açılacaktır. Burada instagram kullanıcı adı ve parolanızı girmek suretiyle instagram hesabınızı Clubhouse bağlayacaksınız.

Son derece kolay olan bu işlemi geriye iptal etmek için instagram bağlantısı iptal etmek için Clubhouse Profili > Ayarlar > Disconnect Instagram bu adımı kullanarak instagramı bağladığınız gibi tekrar iptal ederek kaldırabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO

İNSTAGRAM PROFİLİNE ÇOKLU LİNK EKLEME

Yukarıda adımlarla instagram hesabınızı Clubhouse bağlamak için kullanabileceğiniz gibi iptal etmek içinde kullanabilirsiniz.

Konumuz hakkında sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın