Sponsorlu Bağlantılar

instagram like ( beğeni ) sorunu

6.125 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da paylaştığım fotoğraf beğenileri , telefonun bildiriminde görünüyor yani kimlerin beğendiğini görebiliyorum , fakat paylaştığım fotoğrafa baktığımda 0 yorum 0 beğeni görünüyor . Diğer arkadaşlarıma sorduğumda onlar bu resmin beğenisi görebiliyor yalınız ben kendi telefonumda göremiyorum bunun nedeni nedir? nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

instagram like - instagram beğeni

Bu tür sorunlar ziyaretçi ve takipçiler tarafından son zamanda sıklıkla sorulmaya başladı , bununla ilgili olarak şunu söyleyebilirim. Bu sizinle ilgili olan yani sizin tarafınızda olan bir sorun değil bu hata instagram tarafından kaynaklı olduğunu düşünüyorum birde öyle bir sorunun içinde geçen kelimede diğer arkadaşlarım görüyor fakat ben göremiyorum , o zaman şunu denemenizde fayda vardır .

Telefonun ağ bağlantı wifi bağlantı veya mobil bağlantı yaptığınız ayarlar kısmında dns ayarını değiştirmeyi deneyin , internet sağlayıcınız tarafından bir filtremeye takılıyor iseniz bunun nedeni olabilir. Dns ayarlarını cihazınıza göre telefondan değiştirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın