Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram kullanıcı adımı unuttum nasıl öğrenebilirim?

5.930 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda soru-cevap sayfamızdan bize gönderilen sorulardan biri olan instagram kullanıcı adımı unuttum ve buna benzer sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Kullanıcı adı unuttum instagram da bilindiği gibi hesap açma işlemi e-posta adresi ve telefon numarası ile açılmaktadır. İnstagram kullanıcı adı sonrandan hesap içerisinde değiştirilmektedir.

Hesabınıza giriş yaparken telefon numarası, e-posta adresi veya kullanıcı adınızla giriş yapılmaktadır. Kullanıcı adı bilmesen bile e-posta adresinizi, cep telefon numarasını girerek giriş yapılabilmektedir. Bu nedenle hesap açtığınızda mutlaka e-posta adresini doğrulamayı unutmayın.

Hesabınıza giriş yaptığınızda daha önceden kullandığınız instagram kullanıcı adınızın geçmişini görme imkanı da olduğunu hatırlatalım.

İNSTAGRAM KULLANICI ADI GEÇMİŞİ

  • Ayarlar
  • Gizlilik ve Güvenlik
  • Hesap Verileri ( hesap verilerini görüntüle )
  • Profil Bilgileri
  • Önceki kullanıcı adları

Bu alandan daha önceden kullandığınız instagram kullanıcı adı geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Ya da web üzerinden “https://www.instagram.com/accounts/access_tool/former_usernames” adresi üzerinden giriş yaparak görüntülenme sağlayabilirsiniz.

Kısaca instagram kullanıcı adı bulma için hesabınıza giriş yapmanız gerekebilir bunun için giriş tercihlerini kullanmayı deneyiniz.

Unuttuğunuz, kaybettiğiniz kullanıcı adını bilmeden de hesap giriş yapılabilmektedir. Eğer kayıt olduğunuz instagram e-posta adresinizi bilmiyorsanız instagram şifre sıfırlama konumuzu ayrıca okuyabilirsiniz.

Şifre sıfırlama işlemi ise telefon numarası, kullanıcı adı ve e posta adresine göre yeniden şifre talep edilmektedir.

ÖZET;

Konumuz olan instagram kullanıcı adını öğrenmek konusunda bilmediğiniz bir hesap da mail adresi ve telefon numarası devreye girecektir. Kullanıcı adı daha sonradan değiştirilen bir ölçüt olduğu için bunu baz almamak gerekiyor.

İnstagrsam hesap adını öğrenme konusunda diğer sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından veya instagram yardım merkezi sayfamız üzerinden bize tüm sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın