Sponsorlu Bağlantılar

instagram izin verilmeyen bağlantı sorunu çözümü

280 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuza instagram da izin verilmeyen bağlantı sorunu üzerinde duracağız. Bu sorun neden kaynaklanır, çözüm yolu var mıdır? Bununla ilgili olarak siz takipçilerimize bilgiler aktaracağız.

Daha önceki konularımızda instagram Profiline link ekleme konusunda WhatsApp, Twitter, Youtube kanal adresi nasıl eklenir? Bunu sizlere yazılarımızda bahsetmiştik. Bu yazımızda instagram biyografisine eklenen linklerde yaşanan hatalar, problemler hakkında püf noktası vereceğiz. Sizde Profile link eklemek istediğinizde aşağıda gördüğünüz hata mesajı ile karşılaşabilirsiniz.

Görünüşe göre Profilin izin verilmeyen bir bağlantı içeriyor. Topluluğumuz korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.

Yukarıda hata mesajını aldığınızda bio eklemek istediğiniz url adresine instagram tarafından izin verilmemektedir.

İnstagram bazı linkleri geçersiz kılmakta ve izin vermemektedir. Bunun nedeni instagram güvenlik tedbirleri nedeniyle böyle bir önlem almaktadır. Bunun için eklediğiniz linki tekrar kaldırmanız gerekecektir.

İnstagram güvenlik nedeniyle buraya eklediğiniz link adreslerini kontrol ederek sitenin güvenli olup olmadığını sorgulamakta böylelikle güvenmediği sitelere çıkan link adreslerine izin verilmeyen bağlantı olarak işaretlemektedir.

  • Spam sitelere
  • Müstehcen siteler
  • Birkaç hesapta aynı link çıkışları görülen url adresleri
  • Sahte url adresleri
  • Yanlış yazılan alan adları

Yukarıda verilen url adreslerine izin verilmemektedir. Bunun için geçersiz link adreslerini Profilinizde internet sitesi yazan kısımdan kaldırınız.

Bazı uygulamaların mesela Snapchat ve Telegram uygulamalarının profil adreslerine ve etsy adresine ve kısaltma yapan sitelere de izin vermemektedir.

Şimdi yukarıda bahsettiğimiz gibi link adreslerini kontrol ediniz ve bu linkleri kaldırınız. Tekrar kontrol ediniz. Bu linkleri kaldırınız ve hala izin verilmeyen bağlantı hatası alıyorsanız o zaman aşağıda şu adımı yapınız.

  • Mobil telefonu uçak moduna alınız ya da evin internetini kullanıyorsanız ADsl Modemi kapatın.
  • 2 ~ 3 dakika bekleyin
  • Yeniden açınız
  • Tekrar ip adresini almasını sağlayacaksınız
  • Şimdi tekrar kontrol ediniz

Yukarıda adımları gerçekleştirerek izin verilmeyen bağlantı problemi halledeceksiniz. Sizde bu arada bağlantı adresinizi tekrar kontrol ediniz.

Bu konumuzda izin verilmeyen bağlantı instagram sorunu nasıl çözülür bununla ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO

Diğer instagram konularıyla ilgili yaşadığınız problemler, hataları instagram yardım hattı sayfamızdan bizimle paylaşınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın