Sponsorlu Bağlantılar

instagram “işleme izin verilmiyor” sorunu

6.140 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca en çok kullanılan mobil uygulamalardan biri olan ve milyonlarca kullanıcı sayısı ile lider konumda bulunan sosyal ağ , fotoğraf ve video paylaşım platformu instagram’da sevdiğiniz, hoşunuza giden fotoğrafları ve videoları paylaşım yapabilirsiniz. Bu paylaşımlar tabi kurallar dahilinde ve toplululuk kurallarını ihlal etmeyecek şekilde olmalıdır. Bu gözde uygulama üzerinde kullanıcı sayısı, beğeni kasma gibi işin hilesine gitmek sureti ile’de bir çok hilesi’de vardır.

Bizim konumuzda işleme izin verilmiyor sorunu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Kullanıcı olarak takipçi kasma, beğeni kasma, yorumlarda bazı yasaklı kelimeler kullanmak veya topluluk kuralları ihlalleri nedeniyle yaşanabilecek sorunların başında gelmektedir. Bunlardan biride işleme izin verilmiyor hatasıdır.

işleme izin verilmiyor sorunu ;

Bu hesap şu anda takip edilemiyor. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir. 

işleme izin verilmiyor hatası bir kişiyi takip etmek veya paylaşımları beğenmeye çalışırken sorun bildirmesidir. Karşıdaki kişi size takip etme isteği veya takip etme çalıştığında bu bildirimi görebilir veya beğeni yapamaz. Bunun nedeni şu şekilde açıklamak gerekebilir. 

instagram topluluk kurallarını ihlal ettiyseniz bu sorun geçici olarak yaşayabilirsiniz. Geçici olarak bazı özellikleri işlemleri kısıtlayabilir yani ban yiyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, belli bir süre beklemeniz olacaktır.. Bu süre zarfında yinede kurallar dahilinde paylaşım yapabilirsiniz. Bunun dışında instagram limitleri vardır , bu limitler dahilinde instagram kurallarına dikkat ederek faaliyetlerinize devam ediniz.

Fazla acele etmediğiniz sürece, hesabınız kapanmadı ise bu sorun bir haftaya kadar düzelecektir. Bunun için eğer iyi kullanıyorsanız instagram lütfen kurallara dikkat ediniz. Bazı sorunlar dikkatsiz kullanım ve kural ihlalleri nedeniyle gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram “işleme izin verilmiyor” sorunu (7 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Benim Adıma sahte hesap açıldı ve sahte hesaptan sonra benim hesabim kaldirildi . şuan ne yapmaliyim lütfen yardimci olur musunuz. Hesabim instagram tarafindan donduruldu gözüküyor ve erisemiyorm yardimci olursaniz sevinirim

  2. Merhabalar, _onur.yilmaz kullanıcı adlı şahsi instagram hesabımda yaklaşık 2 aydan beridir foto beğeni yaptığımda takip isteği gönderdiğimde veya yorum yazdığımda izin verilmeyen bağlantı uyarısı veya yorumunuz engellendi uyarısıyla karşılaşıyorum.Bu uyarıyla ilk karşılaştığımda ilk 24 saat hiçbir şekilde instagramda işlem yapmadım düzelmişmi die tekrar bi beğeni yaptıgımda tekrar bi izin verilmeyen bağlantı hatası aldım.kullanıcı adımı, şifremi değiştirdim.İnstagramla ilgili bağlantılı hesapları kaldırdım vs ama hiçbiri işe yaramadı yaklasık 1-2 hafta kadar instagramda işlem yapmadım tekrar kontrol ettiğimde aynı uyarıyla karşıulastım ve yaklaşık 2 aydır bu sorunla karşı karşıyayım kendi özel şahsi hesabımdır.Bir yalnıslık olduğunu düşünüyoum lütfen sorunu en kısa zamanda düzeltirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın