Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram hikâyesini otomatik kayıt etme

1.233 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımızda instagram hikâyesi nasıl kayıt edilir? Konusunda bilgi vermeye çalışmıştık. Bu konumuzda ise hikâyeler otomatik nasıl kayıt edilir? Bunu sizlere açıklamaya çalışacağız.

Bilindiği gibi instagramda paylaştığınız hikâyeler 24 saat süreyle kaldıktan sonra kendiliğinden silinmektedir. Bazen gittiğiniz manzaraları, doğum günü, düğün hikâyelerini veya beğendiğiniz hikâyeleri kayıt etmek isterseniz sonradan izlemek.

Fakat unuttuğunuz hikâyeleri telefonun galerisine tekrar nasıl kayıt edersiniz, günü geçen hikâyeleri arşiv bölümünde görmeniz mümkün buradan manuel kayıt edebilirsiniz. Fakat siz bunu telefona otomatik nasıl kayıt edilir? Hemen bunun anlatımına geçeceğiz.

İNSTAGRAM HİKÂYELERİ OTOMATİK NASIL KAYIT EDİLİR?

İnstagram uygulamasında stories yani hikâyeleri film rulosuna otomatik kayıt etmek için aşağıda vereceğimiz adımları takip ederek kayıt ettirelim.

  • Ayarlar
  • Hikaye Kontrolleri
  • Film Rulosuna Kaydet

Böylece paylaşılan hikayeleri otomatik galeriye kayıt edecektir. Ayrıca sonradan telefonun film rulosuna kayıt için manuel olarak kaydetme işlemini gerçekleştirmeyeceksiniz.

Android ve IOS işletim sistemli cihazlarda menüleri farklıdır fakat işleyiş içeriği aynıdır. İnstagram hikayelerini otomatik kaydetme bu adımlarla yapılmaktadır.

Tavsiye Konu; instagram yardım hattı

Yukarıda konumuzda instagram ile ilgili sorunlarınızı tarafımıza göndererek cevaplar vermeye çalışacağız. Bu konumuzda instagram hikayesi otomatik nasıl kayıt edilir? Konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın