Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayelerine gif resim ekleme

3.040 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda çıktı çıkacak derken yeni gelecek olan özellikle instagram hikayesine gif ekleme konusunda bu adımın nasıl yapılacağını sizlere anlatmaya çalışacağız. İnstagram son yıllarda snapchat’den kısa videolar ile hikaye diğer adıyla stories ekleme özelliği getirmiştir. 

Bu hikayeler 24 saat süreyle kalmakta ve kendiliğinden otomatik silinmektedir. Bundan sonra gelen özelliklerde ise anket, konum etiketi ve bir çok filtreleme özelliğini duyurmuştur.

instagram hikaye 24 saat zaman zarfında çektiğiniz video ve fotoğrafları ekleme yaparken sonradan gelen özellikle artık önceden çektiğiniz film rulosunda kayıtlı media ürünlerini ekleyerek paylaşım yapabiliyorsunuz. Yakın zamanda gelen haberlerle instagram stories gif resim ekleme yapabileceksiniz.

Yani artık telefonda kayıtlı hareketli gif resimleri artık instagram hikaye ekleme yaparak 24 saat süreyle hikayenizde paylaşım yapabilirsiniz.

instagram hikaye gif ekleme 

instagram hikaye gif ekleme aslında oldukça basit, hikaye nasıl gif eklenir? çektiğiniz hikaye görselleri üzerinde ekranı alttan yukarıda çektiğiniz de konum, etiket, anket ve diğer filtreleri ekleme kısmında artık “GİF” özelliğini göreceksiniz.

Gif özelliği kullanma için bu butona bir kere dokunduğunuzda size trend ( gündemde ) olan hareketli gif resimleri göreceksiniz. Eğer aradığınızı bulamadıysanız arama kısmına gif araması yapabilirsiniz.

instagram hikaye gif ekleme şuan için sadece çektiğiniz hikayeler üzerine ekleme yapabiliyorsunuz. Telefonda kayıtlı bir gif resim eklenmiyor. 

instagram hikayelerine hareketli resim ekleme bu şekilde yapılmaktadır. Çok ilgi çekecek gibi görünen bu özelliklik şuan test aşamasında denenmektedir. Bunun yanında telefonda kayıtlı gif çıkartma resimleri direk olarak hikayede paylaşma özelliği de her an gelebilme ihtimali arasında yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın