Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikâyelerinde netflix posteri nasıl paylaşılır

1.276 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Netflix’de izlediğiniz dizi veya filmleri artık instagram hikayesinde paylaşma özelliği hakkında takipçilerimize bilgi vereceğiz.

Anlık paylaşımlar yapabileceğiniz ve 24 saat süreyle bu paylaşımları takip edebileceğiniz instagram stories veya diğer adıyla instagram hikâyeleri kullanıcılar oldukça sevdiler. Netflix de bundan etkilenmiş olacak ki izlediğiniz dizileri ve filmleri artık instagram da afiş, portre olarak paylaşabilecekler.

NETFLİX DİZİLERİ İNSTAGRAM DA NASIL PAYLAŞILIR

Netflix 11.16.0(2493) 5.0.1-001 güncellemesi ile artık İOS işletim sistemlerinde şuan için kullanılabilecek bir özelliği duyurdu.

Bu özellikle birlikte aynen Spotify de olduğu gibi izlenen diz filmleri instagram hikâyesinde paylaşma özelliği gibi NetFlix de izlerken, beğendiğiniz filmleri instagram hikâyesinde paylaşabiliyorsunuz.

NETFLİX FİLMLERİNİ İNSTAGRAM HİKÂYESİNDE NASIL PAYLAŞILIR

Şunu söylemek gerekirse izlediğiniz dizi veya film den bir kesit paylaşamıyorsunuz sadece poster olarak paylaşabiliyorsunuz. Yani bir nevi film tavsiyesi gibi bir şey de bulunmuş oluyorsunuz.

Bunu nasıl yapabilirsiniz izlediğiniz film, dizinin yanında yuvarlak için İ harfi  işaretine basıyoruz. Paylaşma seçeneklerinden instagram hikayeleri butonu bastığınızda artık hikaye bölümünde paylaşıma hazır duruma gelecektir.

Yukarıda netflix instagram paylaşımı konusunda nasıl paylaşılır konusunda anlatım ile bilgilendirme verdik. Bu konuda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram hikâyelerinde netflix posteri nasıl paylaşılır (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın