Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayeler yarım çıkıyor sorunu çözümü

5.256 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazılımızda instagram hikayeler yarım görünüyor, yarım çıkıyor sorunu ve bununla alakalı olarak nasıl çözülür? Bunu sizlere bu konumuzda çözümünü anlatmaya çalışacağız.

Sizlerden gelen instagram yardım hattı üzerinden sorulardan biri de instagram stories de yaşanan problemlerden biri de hikâyede yazıların tam olarak görünmemesi nedeniyle yaşanan hatalar, sorunlar sıklıkla Android telefonlarda görünmeye başladığıdır.

Yazıların başı ve sonrası okunmuyor fakat hikayenin ortasında çıkan yazılar okunduğu kullanıcı şikayeti arasında sıklıkla yaşanan nedenler arasında yer almaktadır.

İNSTAGRAM HİKAYELERDEKİ YAZILAR YARIM ÇIKIYOR

İnstagram yazıları yarım çıkıyor, yazıların başı ve sonu görünmüyor gibi sorunun çözümünde yazıları elinizle yazdıktan sonra küçültebilirsiniz.

Eğer yazıları elinizde görünür şekilde ekran ayarını yapamıyorsanız kullandığınız instagram uygulamasının güncellenmesi gerekebilir. Uygulamanın güncel olup olmadığını Google Play Store üzerinden instagram uygulamasını güncelleyin.

İnstagram hikayesinde yazılar görünmüyor nedenleri arasında yazılımsal sorunlar nedeniyle de oluştuğunu söyleyebiliriz.

Son olarak Android telefonlarda ekran ayarlarını kontrol ediniz yazı fontu kalınlığı ile ilgili sorunlar olabileceğini düşünerek aşağıda adımları takip ederek telefonun ekran ayarlarını yeniden yapılandırma yapabilirsiniz.

ANDROİD EKRAN AYARLARI

  • AYARLAR
  • CİHAZ
  • EKRAN
  • YAZI TİPİ BOYUTU

Yukarıda adımlarla telefonun yazı tipi boyutu belirleyerek telefonun ayarlarını değiştirmek suretiyle instagram hikayelerde yazılar sığmıyor problemini yeniden kontrol ediniz.

Bu yöntemle instagram hikayelerde yazı sorunu çözümü için telefonun versiyon güncellemesini yapınız ve uygulamanın güncellemesini kontrol etmeniz gerekecektir.

Sizin de sorularınız için instagram destek hattı üzerinden bize tüm instagram ile alakalı sorularınızı bize gönderebilir veya sorularınızı yorumlar kısmından bize ulaştırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın