Sponsorlu Bağlantılar

instagram hesap erişimini etkileyen sorunların nedenleri

66 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram hesabına erişim sağlayan kullanıcıların yapmış olduğu hatalar ve bunlardan doğan erişim sorunları hakkında bilgi vereceğiz. Bazı kişiler ınstagram hesaplarına erişmekte zorlanmaktadır. Bu sorunu araştırırken ınsatagram mühendisleri bu sorunlar hakkında bazı kullanıcı hataları görmektedir.

Bu nedenle aşağıda vereceğimiz bilgiler doğrultusunda sorunların nedenlerini ve bununla ilgili düşülen hataları gözden geçiriniz.

  • Instagram tarafından size gönderilen e-posta adresi değişikliğini dair bir ileti aldığınızda bu e-posta değişikliğini siz başlatmadıysanız “bu değişikliği geri al” olarak işaretlenmiş bağlantıyı açarak lütfen şifrenizi değiştiriniz.
  • Instagram da kullandığınız şifrenizi tahmin edilmezi zor güçlü parola ile değiştiriniz. Böylece hesabınızın kırılması ve çalışmasının önüne geçeceksiniz. Ayrıca 2 adım koruma ile hesabınızı güçlendirin.
  • Hesabınız çalındı ve başkasının eline geçtiğini düşünüyorsanız buradan “https://help.instagram.com/368191326593075” talimatları okuyunuz.
  • İnstagram hesabınız da bağlı üçüncü parti uygulamalara izin verdiyseniz bunu kaldırınız. Beğeni kasma, takip kasma, takibi bırakanı görme bunun gibi şüpheli üçüncü parti uygulamalar instagram filtrelerine takılacağı için hesabınızı güvenlik amaçlı olarak askıya alabilir ve şifrenizi değiştirebilir. Sizde bu nedenle hesabınıza erişim sağlayamazsınız. Bu nedenle üçüncü parti uygulamaları https://ademocut.com/instagram-izinli-uygulamalari-kaldirma/ konumuzu okuyarak uygulayabilirsiniz.
  • Başka bir bilgisayar veya telefon üzerinden açtıysanız buralardan güvenli bir şekilde çıkış yapınız.
  • Buradan https://ademocut.com/instagramda-tum-cihazlardan-nasil-cikilir/ yazımızı okuyarak tüm oturumları kapatabilirsiniz.

INSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu yazımızda ınstagram hesap erişimini sorunlarının başlıca nedenleri nelerdir, erişim sorunu neden yaşanıyor hakkında bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer tüm konularda sorularınız için instagram yardım ve destek hattı üzerinden bizimle sorunuzu paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın