Sponsorlu Bağlantılar

Instagram DM Sahtekarlığı { Fake DM } Gönderme Nasıl Yapılır

57 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir ünlünün size mesaj attığını arkadaşlarınıza göstererek etkilemeye çalışmak veya birinin bir şeyler yazmış gibi göstermeye çalışmak gibi sahte dm yapmanız gerekecek gibi durumlara girmiş olabilirsiniz.

Bu aslında kulağa etik gelmezse de bunu yapan çok kişi olduğunu da söyleyebiliriz. Peki bununla ilgili ne yapabilirsiniz.

Amacınız birinin söylediği bir şeyi söylemiş gibi görünmesini sağlamak gibi ise bunu sadece üçüncü parti programlar ile yapabilir veya iyi derece Photoshop yaparak işin içinden çıkabilirsiniz.

İnstagram web sayfası üzerinden girerek kullanıcının paylaştığı görseller üzerinden Google tarayıcını kullanarak “öğeyi incele” ile kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Bunun için fareyi sağ tuş yaparak incele diyerek düzenleme paneli üzerinden uyarlamasını yapabilirsiniz.

İnstagram dm sahtekarlığı için Fake DM uygulamalarında olduğunu söyleyebiliriz. Buradan size sahte mesaj göndermek isteyen kişinin profilini oluşturarak buna benzetmek olacaktır.

Ya da fake bir hesap açarak size mesaj atmak isteyen kullanıcının profilini oluşturmak olacaktır. Bu yöntem sıklıkla yapılmaktadır.

Tabi ki biz bunu onaylamıyoruz ama bu yöntemler sıklıkla başvurulmaktadır. Bunun la birlikte Social Pranker gibi uygulamalar kullanılmaktadır.

Bununla ilgili Fake Chat uygulamaları da ayrıca kullanabileceğiniz uygulamalar arasında yer almaktadır. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın