Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Hesap Doğrulama ( Verification ) Hatası

47.320 views
Sponsorlu Bağlantılar
İsim : Fulya
Soru Sor : Merhaba , umarım rahatsız etmiyorum ..
https://ademocut.com/guncel-instagram-onayli-hesap-nasil-alinir/ bu linkteki yazılarınız okudum ve küçük bir yardıma ihtiyacım olduğu için size yazmayı denemek istedim .. Ben instagram hesabımı yeni açtım bir iki ay önce fakat benden sürekli onay kodu istiyor  hesap doğrulama için .. bir çok sayfa okudum yabancı sitelere baktım .. sonunda online sms verıfıcatıon dan  bir kod almayı basardım .. fakat bu ikinci kez basıma geliyor.  neden accountum benden sürekli onay kodu istiyor veya bunu nasıl kaldıra bilirim .. bir bilginiz varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim .. teşekkürler :)
 
Fulya Hanım tarafından gönderilen bu soruyu bende biraz araştırdık dan sonra bulduğum cevap buradan paylaşmak istiyorum. İnstagram hesap doğrulama yaparken facebook hesabınıza telefon numarası girmeniz gerekiyormuş eğer başka bir hatta transfer olduğunuzda ilk önce facebook adresinizden telefon bilgilerinizi tekrar girip doğruladık dan sonra instagram’a facebook üzerinden giriş yaptığınızda doğrulanmış oluyor .
Diğer sorunun cevabı Cihazınıza başka bir operatör kartını takarak deneyiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram Hesap Doğrulama ( Verification ) Hatası (214 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Adem bey çok ihtiyacım var yardımınıza ben instagram üzerinden para kazanan birisiyim yaklaşık 20 tane hesabım var ve 3 telefondaj giriyorum bu hesaplara her birinde farklı hesaplar var ve 20 tanede telefon numaram var 7 8 tanesi telefon doğrulamasına düştü ve telefon numarama kodu yolluyorum geliyor kodu girdiğimde güvenlik kodu yanlış diyor. Bilgisayardan da denedim vpn ilede denedim bunun çözümü nedir bana yardımcı olurmusunuz.

    • fazla kod talebinden de kaynaklanabilir. Belli bir süre sonra tekrar deneyin. Bu hesaplara ait facebook kullanıyorsanız facebook telefon numarasını güncelleyin.

      • Ya ben numaramı giriyorum fakat üzgünüz bir hata oluştu lütfen tekrar dene diyor nasıl çözücem babamın numarasını yazıyorum aynısını söylüyor babannemin numarasını yazıyorum aynısını söylüyor en son ablamın numarasını yazdım kod gelmedi bekledik bekledik gelmedi bu geçici bir sorun mu lütfen yardım edin

  2. Merhaba benim instgram hesabım sürekli kod istiyor sadece numara ile kayıt oldum giriyorum kabul ediyor belli bir zaman sonra tekrar aynısını yapıyor

  3. Benim hesabımda günde 1 yada 2 kez doğrulama istiyor. Sebebi nedir acaba. Facebook ta doğrulama sıkıntısı yok. Hesabım face ye bağlı.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın