Instagram

Instagram hesabım durduk yere askıya alındı

Instagram hesabım durduk yere askıya alındı

Yakın zamanda dünya genelinde birçok hesabın askıya alındığınız farkında olabilirsiniz. Hatta kendi hesabınız bile askıya alındığını kendiniz farkına varabilir veya bir arkadaşınız size bunu söylemiş olabilir.

Hesabınızın askıya alınması aslında birkaç güne kadar Instagram tarafından oluşan bir hata kaynaklı olmasıydı. Eğer Instagram topluluk kurallarına uygun hareket ediyorsanız durduk yere hesabınız askıya alındıysa sizde bu hatanın mağduru oldunuz demektir.

Neyse üzülmeye gerek yok bu sorun geçici bir problemdi bu hata kendiliğinden düzelmiş durumda. Instagram hesabınızı askıya aldıysa sabırlı olup bu sorunun kendiliğinden geçmesini beklemek olacaktır.

Fakat konu içinde değindiğimiz gibi Instagram topluluk kurallarına uymuyor, kural hatası yapıyorsanız ınstagram shadowban olarak hesabınızı kısıtlayabilir sonrasında sürekli aynı kural hatası yaparsanız hesabınızın kapanmasına neden olabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; INSTAGRAM SHADOWBAN KONTROLÜ NASIL YAPILIR

Instagram durduk yere hesabınızın askıya alınması son günlerde Global bir sorun olduğunu ve bu sorunun kendiliğinden düzeleceğini belirtelim.

Sizlerin de Instagram da yaşadığınız problemler için INSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL