Sponsorlu Bağlantılar

instagram Hesabı Kesin Nasıl Silinir?

4.030 views
Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Hesabı Nasıl Silinir?

Instagram bugün kullanılan en popüler fotoğraf paylaşma platformudur. Instagram kullanıcı sayısı her geçen gün artarken aynı zamanda birçok kullanıcı da instagram hesabını silmektedir. Instagram hesabı silme nasıl yapılır merak edenler için teloji.com sitesinde resimli olarak anlatılmış.

instagram arama geçmişi

Instagram uygulaması android, ios, windows phone, blackberry gibi akıllı telefonlarda olmazsa olmaz uygulamalardan biridir. Instagram uygulamasında ünlü kişileri takip edebileceğiniz gibi arkadaşlarınızı da takip edebilirsiniz. Tabi ki siz insanları takip ettiğiniz gibi insanlarda sizi takip edecektir. Instagram üzerinden fotoğraflarınızı paylaşarak geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Ancak bir gün instagram’dan sıkılabilir ve instagram hesap silme yoluna gidebilirsiniz.

Instagram hesabızı silerseniz instagram hesabınız kapatılır. Instagram hesabınızı silerseniz paylaştığınız tüm fotoğraf silineceği gibi takip ettiğiniz kişilere yazdığınız yorumlar da silinir. Instagram hesabınızı sildiğiniz zaman tekrar instagram hesabı açarsanız farklı bir kullanıcı adı kullanmanız gerekmektedir çünkü aynı silinen bir instagram hesabı tekrar açılamaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram Hesabı Kesin Nasıl Silinir? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ya ben instagram hesabimi dondurmak istemistim,donmadi sanip instagrama girdim,resimlerim silindi tekrar donduramadim,bir hfta gecti resimlerim geri gelmedlİ.Hesabi kalici silmek istiyorum ama silmem icn giris yapamiyorum,kullanici adin yada sifren yanlis diyo.Profilde duzenlemiyor nasil silicem ben bu hesabi :/

    • Merhaba şifrenizi yenilemeyi deneyin ve tekrar aldığınız yeni şifre ile giriş yapmayı deneyin

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın