Sponsorlu Bağlantılar

Facebook hesabı nasıl silinir?

903 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Hesap Silme

Sosyal medya denince akla genel ilk şey kesinlikle facebook’tur. Bugün neredeyse her bireyin bir facebook hesabı vardır. Ancak her gün binlerce kişi de facebook hesabını kapatmaktadır. Facebook hasabı silme adımlarını yaparak facebook hesabınızı kalıcı olarak kapatabilirsiniz.

facebook hesap silme

Facebook hesabı nasıl silinir sorusuna yanıt teloji.com sitesinde verilmiş. Yazıda facebook hesap silme işlemleri resimli olarak ve ayrıntılı olarak anlatılmış. Aslında facebook hesabınızı kapatmak çok kolay. Facebook’ta oturum açtıktan sonra facebook hesap silme linkine tıklamanız yeterli. Size neden facebook hesabınızı silmek istediğiniz soruluyor ve tekrar şifrenizi girmeniz isteniyor. İşte hepsi bu kadar.

Facebook hesabını kapattıktan sonra bütün verileriniz facebook üzeriden silinmekte ve başkaları tarafından görüntülenmemektedir. Ancak tüm verilerinizin facebook veri tabanından silinmesi 90 gün sürmektedir.

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte android, ios gibi telefonlarda facebook uygulaması herkes tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Ancak unutmayın, facebook uygulamasını telefondan silmeniz demek facebook hesabınızın silinmesi demek değildir. Ayrıca facebook hesabı uygulama üzerinden silinemiyor. Facebook hesabınızı silmek için tarayıcı ile facebook’u açmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın