Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Gönderi Bildirimlerini Aç & Kapat Ayarı

7.005 views
Sponsorlu Bağlantılar

Benim fazla instagram üzerinde fazla takipçim olmamasına rağmen takip ettiğim kişiler vardır. Profillerine baktığımda binlerce kullanıcıya sahip kişilerin olduğu profiller sahip olanlar var. Allah şükür benim 50 kişiye yakın bunlar arasında özel olarak takip ettiğim kişilerde olmuştur.

Bu takip ettiğim kişilerin paylaşımlarını akış şemasında takip ediyorum birde instagram açık değilken takip ettiğim özel birinin paylaşımından hemen haberim olması için ” Gönderim Bildirimleri ” diye bir özellikten yararlanmak oldukça işime yarıyor.

Yani kısa İnstagram’da takip ettiğiniz birinin paylaşımından hemen haberiniz olması açısından geliştirilen bu özelliği kişinin profiline giriyoruz ve Sağ üst köşede bulunan (   ) işaretine Basarak Bu ayarı yapacağız.

instagram gönderi bildirimleri

 

Gönderim Bildirim için ayarı yapılan kişinin Profiline Giriyoruz ve 1 Numaralı işaretli Yere bir kere dokunuyoruz. Daha sonra Bir pencere açılacak burada 2 Numaralı işaretli olan Gönderi Bildirimlerini Aç & Kapat atımlarını seçerek bu kişinin paylaşımlarından haberiniz olacaktır.

Eğer Bu kişinin paylaşım bildirimlerini almak istemiyor iseniz aynen yukarıda olduğu gibi adımları izleyerek Kapatabilirsiniz.

Google Arama Tags – Etiketleri ;

instagram gönderim bildirim ayarı nasıl yapılır , gönderim bildirimlerini kapatma , gönderim bildirimlerini aç , Nasıl ayarlanır , instagram app , instagram paylaşım bildirimi , kullanıcı bildirimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram Gönderi Bildirimlerini Aç & Kapat Ayarı (4 Yorum)

Yorum Yaz

    • bildirimler sadece bildirimleri açtığınız kişilerin paylaşımları size anında bildirim olarak gelir karşı tarafa gitmez

  1. Merhaba,
    Bildirimleri açtığım kişinin, paylaşım yapması durumunda gelmesi gereken bildirim gelmiyor.nedendir? Nasıl düzeltebilirim? Yardim ederseniz sevinirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın