Sponsorlu Bağlantılar

instagram etiket kaldırma

33.726 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konu anlatımında instagram da etiketleme nasıl kaldırılır? Konusunda sizlere elimizden geldiği kadarıyla sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Bir resim, video paylaşımında o karede bulunan diğer kişileri etiketlemek suretiyle kullanıcın etiketlenenler alanına düşmesini sağlayabilirsiniz.

Buraya kadar bir normal fakat birde reklam amaçlı olarak sizin tanımadığınız instagram kullanıcıları tarafından etiketlenmiş olmanız sizi rahatsız etmiş olabilir.

Bu kişi etiketleme ile paylaşımları görmenizi istemektedirler. Bizimde bu konu anlatımda sizin idaredeniz dışında veya istemediğiniz bir kişi tarafından resim ve videolarda etiketlenmeyi kaldırmak isteminiz de hangi yolları takip ederek instagram etiket kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagramda etiketlendiniz ve bunu istemiyorsunuz o zaman aşağıdaki resimli anlatım ile bu etiketi nasıl kaldırılır? Bununla alakalı olarak yeni başlayan kullanıcılara bilgilendirme amaçlı olarak konumuza geçelim.

İNSTAGRAMDA FOTOĞRAFDAKİ ETİKETİ KALDIRMA

Sizi etiketleyen fotoğraftaki etiketi silmek için aslında birkaç farklı yöntemle bu işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagramda fotoğraftaki etiketi kaldırmak için o görsel üzerinde etiketinizi bulunuz ve üzerine bir kere dokunun.

Burada karşınıza bir pencere çıkacaktır. Bu pencerede iki farklı menü karşınızda görünecektir.

  • Profilimde Göster
  • Profilimde Gizle
  • Diğer Seçenekler

Yukarıda istemediğiniz etiketlemeyi isterseniz profiliniz de gösterebilir, isterseniz bunu gizleyebilirsiniz. Etiketlemeyi silmek, gizlemek için bu adımı seçtiğiniz gibi “Diğer Seçenekler” kısmına dokunduğunuzda

  • Beni Gönderiden Kaldır
  • Şikayet Et

Gönderide etiketlenmişseniz bu kısımdan sizi etiketleyenleri bu alandan kaldırarak, silebilirsiniz. Eğer bu etiketleme sürekli tekerrür ediyor, tekrarlanıyorsa “şikayet et” ile bu kişiyi instagrama şikayet edebilirsiniz.

İnstagram etiket kaldırma işlemini nasıl yapılır, etiketi kaldırma konusunda konu anlatımında bulunduk bununla alakalı olarak etiketi kaldırdıktan sonra sıklıkla yaşanan sorunlarda şu şekilde oluşabilmektedir.

  • Etiketlendiğiniz fotoğraf dan kaldırdığınız etiketi tekrar eklemek istediğiniz de yaşanan sorunlar tekrar etiketleyememe
  • İstenmeyen kişilerden yapılan etiketlerde sıklıkla gelen etiket bildirimleri ve bu bildirimleri kapatma isteği

Bu tür sorunlarda diğer etiketleme ile yaşanan problemlerdir. Bununla alakalı olarak bildirimler kısmından gelen bildirim mesajlarını kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram etiket kaldırma (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhabalar erkek arkadaşımı profilimde etiketledim sonra etiketi kaldır yaptı. Etiket görünmesine rağmen üstüne tıklandığında profile geçiş yapmıyor nasıl düzeltebiliriz bu sıkıntıyı. Yardımcı olursanız seviniriz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın