Sponsorlu Bağlantılar

instagram etiket ( hashtag ) takibine nasıl çıkılır?

841 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda instagram yeni bir özelliği olan etiket takibi yada diğer adıyla hashtag takibi olacak.

Bazı ürün tanıtımı, bir tanıtım yapan kullanıcı daha iyi beğeni, takip almak için paylaşım altlarında hashtag kullanmaktadır. Aramalarda görünmek için etiketler kısmına aranacak kelimeyi yazdığınız da paylaşımları, fotoğraf veya videoları görebilirsiniz.

İnstagram etiket ( hashtag ) takibine çıkma ;

Yeni özellikle instagram kullanıcı takibi yapabileceğiniz gibi etiket takibi de yapabilirsiniz. Bizim konumuzda bu etiket takibine nasıl çıkılır? Bununla ilgili tüyo vereceğiz.

Hashtag takibinde siz de görünmek istiyorsanız instagram’da yeni özelliklerden biri olan hikaye ( stories ) içinde paylaşım yapıyorsanız konu etiketi özelliğini kullanmanız gerekecektir.

Hikayede paylaşım için yukarıda paylaşımı düzenlemek için kullandığınız ayarlarda anket, konum, derece, saat ekleme yerinde bulunan #konuetiketi özelliğine nere çıkmayı istiyorsanız onunla etiket, hashtag eklemeniz gerekecektir.

Hikayede konu etiket kullanmak sizin etiket takibi kısmınız da görünmenizi sağlayacaktır. Bununla ilgili püf nokta profilinizin gizlilik ayarının herkese açık olması gerekiyor.

Eğer sizde ürün satıyor, tanıtım yapıyorsanız paylaşımlarda yer ekleyin, hashtag kullanın ve kullanıcılar beğeni ve yorumlar yapınız. Bunun dışında hikayelere konum etiketi kullanarak görünürlüğü artırabilir. Etiket takibinde görünmenizi sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın