Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Direct Message Sorunu Nasıl Çözülür

110.691 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Leyla

Soru Gönder : ben instagram’da direct message , mesaj gönderemiyorum , gelen mesajları bildirim panelinde görüyorum ama açmaya kaldığımda bilinmeyen bir ağ hatası oluştu gibi sorunla karşılaşıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim.

Cevap : Merhaba Leyla Hanım , İnstagram popüler bir uygulama olduğu için kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Bu yoğunlukla ilgili olarak instagram sunucuları geç cevap verecektir büyük bir ihtimal ile bu yüzden ise mesajlar ve paylaşımlar açılmayacaktır bu yüzden bir süre beklemenizi tavsiye ederim benimde bazen sık sık yaşadığım hatalardan biride buna benzer hata göndericiyi takip ettiğimde atılan paylaşımlar bildirim olarak geliyor ama açılmıyor bununla ilgili biraz bekliyorum birde 3g ile bağlantı yaptığımda bağlantı sorunu yaşabiliyorum telefon çekmiyor olabileceğini unutmayın birde kablosuz ağ üzerinden bağlanmayı deneyiniz.

Eğer hata devam ediyor ise bunu instagram yardım merkezine İnstagram Şikayet / Destek  adresinde bildirim olarak gönderirseniz kısa zamanda cevabını alacaksınızdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram Direct Message Sorunu Nasıl Çözülür (114 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın