Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Direct Message Sorunu Nasıl Çözülür

5.110 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Leyla

Soru Gönder : ben instagram’da direct message , mesaj gönderemiyorum , gelen mesajları bildirim panelinde görüyorum ama açmaya kaldığımda bilinmeyen bir ağ hatası oluştu gibi sorunla karşılaşıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim.

Cevap : Merhaba Leyla Hanım , İnstagram popüler bir uygulama olduğu için kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Bu yoğunlukla ilgili olarak instagram sunucuları geç cevap verecektir büyük bir ihtimal ile bu yüzden ise mesajlar ve paylaşımlar açılmayacaktır bu yüzden bir süre beklemenizi tavsiye ederim benimde bazen sık sık yaşadığım hatalardan biride buna benzer hata göndericiyi takip ettiğimde atılan paylaşımlar bildirim olarak geliyor ama açılmıyor bununla ilgili biraz bekliyorum birde 3g ile bağlantı yaptığımda bağlantı sorunu yaşabiliyorum telefon çekmiyor olabileceğini unutmayın birde kablosuz ağ üzerinden bağlanmayı deneyiniz.

Eğer hata devam ediyor ise bunu instagram yardım merkezine İnstagram Şikayet / Destek  adresinde bildirim olarak gönderirseniz kısa zamanda cevabını alacaksınızdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram Direct Message Sorunu Nasıl Çözülür (87 Yorum)

Yorum Yaz

  1. benimde telefonum ıphone 4 instagramdan bildirim geliyor fakat girdiğimde hata veriyor kaldırıp tekrar yükledim telefonu da kapatıp açtım düzelmiyor dünden beri böyle napabilirim

  2. Merhaba dm kutusunu açtığımda instagram durduruldu diyor yardımcı olur musunuz. Teşekkür ederim…

  3. IgDmyi yükledim ama karsı tarafa mesaj atıyorum atmama rağmen kaç dakika geçse bile Sending… yazıyor ve karsı tarafa mesaj atamıyorum!!!

  4. Merhabalar benim tlfnum iphone 4 düz ben instagramdan gelen mesajları okuyamıyorum göremiyorum ve silemiyorum bildirim geliyo ama açtıgımda hatta yada msj görüntülenmedi diyo1 haftadır böyle ne yaptıysam olmadı lütfen yardımcı olun ilk defa böyle bişey yaşıyorum ??

  5. Merhaba. Dm de mesajları göremiyorumm. Açtığım zaman görebiliyorum. Ve bildirim gelmiyor. Bunun için ne yapmalıyım….

  6. igdm web yükledim fakat giriş yapmak istediğimde ”Instagram call checkpoint for this action!” yazıyor ve giriş yapamıyorum. bunun için ne yapmalıyım ?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın