Sponsorlu Bağlantılar

instagram da yazılan mesajları göremiyorum sorunu çözümü

72 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda farklı hatalar, sorunlardan biri olan ınstagram da gelen mesajları göremiyorum, okuyamıyorum konusunda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Bir ınstagram kullanıcısı tarafından gönderilen hata mesajında “arkadaşlarımın bana yazmış olduğu hiçbir mesajı göremiyorum, okuyamıyorum siliyorum tekrar yüklüyorum ama yine de aynı sorun devam ediyor” soruları gelmektedir.

Diğer kullanıcılar mesaj atamıyorum, bana atılan mesajları göremiyorum dm kutusunu yenileyince mesaj okunmadı olarak gözüküyor gibi sorunlar, problemler oluşmaktadır.

Bizde bu konumuzda bu tür hatalar nasıl giderilir, nasıl çözülür bununla ilgili örnek çözüm metotlarını sizlere anlatacağız. Fakat unutmamak gerekiyor ki bu tür hatalar genel olarak sizden kaynaklı olarak değil de ınstagram sunucularında yaşanabilen bir sebepten kaynaklı olarak görülmektedir.

Son zamanlarda bu şikâyetler genel olarak artmakta ve bize gelen sorular hep bu şekilde oluşmaktadır. Şimdi sorunun çözümü için şu şekilde çözüm önerileri ile sorunu düzeltmeye, gidermeye çalışalım.

Android tablet veya telefon kullanıyorsanız uygulamanın güncel olduğundan emin olalım, Uygulama önbelleğini ve tüm verilerini temizleyerek yeniden deneyelim.

Uygulamayı yeniden başlatınız. Eğer sorun devam ediyorsa konunun içinde de dediğimiz gibi Instagram tarafından oluşan sunucu hataları veya yazılım hataları nedeniyle böyle bir sorun oluşabilmektedir.

INSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

O zaman hiçbir şey yapmadan sorunun düzelmesini bekleyeceksiniz. Birde sorun hala devam ediyorsa İnstagram sorun bildir ile yaşadığınız sorunu ınstagram tarafına bildirerek sorunu düzeltilmesini veya güncelleme ile çözümünü beklemekten başka bir yolu da zor görülmektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda instagram da yaşanan mesaj sorunları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili yaşadığınız problemleri yazımızın altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer tüm ınstagram sorunları ile ilgili olarak instagram yardım ve destek sayfamızdan bize iletebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın