Sponsorlu Bağlantılar

instagram da uzun zamandan beri pasif duran hesabı geri alma sahiplenme

165 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram da belki kendi adınızla daha önceden alınmış ve kullanılmayan atıl durumda olan instagram hesabını sahiplenme ya da kullanılmayan instagram hesabını almak mümkün müdür?

Bu soru sıklıkla sorulmaktadır. Hesabı geri almak mümkün mü? Kullanılmayan atıl durumda olan hesabı geri almak bu konuda biraz zor gibidir. Bunun nedenlerine kısaca değinmek gerekirse!

İNSTAGRAM KULLANILMAYAN HESABIN KULLANICI ADINI ALMA

İnstagram da hesap açılırken doğrulama araçları telefon numarası, e-posta adresi ve birde instagram kullanıcı adına ihtiyaç duyulmaktadır.

Burada kullanıcı adı boşta ise isteyen istediği kullanıcı adını alabilmektedir. Daha sonradan yok bu benimle aynı adı alıyor ben bunu almam gerekli, gibi bir düşünceye sahip olursanız yanılıyor olabilirsiniz.

Bu işlem aynen isim tescil hakkı gibidir. Daha önceden kim tescil ettirdiyse o hak onundur. Bu durum aynen benimde başımda olduğu gibi instagram hesabım @admocut ve ben @ademocut dolu olduğu için bir harf eksiği ile farklı bir kullanıcı adıyla kullanmaktayım.

Şimdi kullanılmayan atıl bir instagram hesabı pasif ve hiç hareket yoksa geri alınır mı? Geri alacağınız instagram hesabının silinmiş ve boşta olması gerekmektedir.

Boşta olmayan kullanıcı adını sahiplenemezsiniz. Bunu sadece bir deneyebilirsiniz ne demişler denemekte fayda var.

 Bunun fâke hesap, çalınmış hesap olarak şikâyet ederseniz ve bunu instagram kabul ederse bu hesap silinebilir ve boşa düşerse geriye almak daha kolay olacaktır. Bu karşı hesabı sildirmek ve boşa düşmesini beklemek gerekecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece instagram da kullanılmayan boştaki hesabı adınıza almak mümkün olabilmektedir. Unutmayın hesabın aktif olarak kullanılmaması gerekmektedir.

TAVSİYE YAZI; instagram hikâyesine çoklu resim ekleme

Bu konumuzda instagram pasif hesapları adımıza almak konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer instagram sorunlarınız için instagram ücretsiz destek hattı sayfamızdan tüm problemlerinizi, sorunlarınızı, aldığınız hataları bize yazarak çözümler üretebiliriz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın