Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram da uygulamadan çıkmadan ödeme yapma

3.287 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da yeni yayınlanan güncellemelerden sonra uygulama için ödeme döneminin başladığını sizlere bu yazımızda anlatacağız.

19.03.2019 tarihi itibariyle bundan sonra instagram ödeme yapma devri aktif aktif olarak kullanıma sunuldu böylece uygulamadan çıkmadan beğendiğiniz ürünü satın alabileceksiniz.

Bir markanın tanıtımında ürünü beğendiniz ve ürünün öğesine dokunduğunuzda “instagram’da ödeme yap” düğmesi ile artık uygulamadan çıkmadan ödeme yapmak için devam edebilirsiniz.

Siparişinizi tamamlamak için ilk check-in işleminde adınızı, e-posta adresinizi, fatura bilgileriniz ve teslimat adresinizi girmeniz yeterli olacaktır.

İNSTAGRAM DA ÖDEME YAP

İlk işleminizde bu bilgileri girdikten sonra bu bilgiler güvenli şekilde instagram da kayıt edilerek bundan sonraki alışverişlerde bu bilgileri tekrar kullanabilirsiniz.

Şuan için instagram beta aşamasında olan ve işletme hesaplarına kapalı olarak Amerika’da bazı markalarda kullanıma sunulmaktadır.

Önümüzdeki haftalarda bölgesel olarak güncellemelerle bu özellik tüm dünyada kullanıma yayınlanarak kullanıma sunulacaktır.

İNSTAGRAM DA ÖDEME YAPILARAK SATIN ALINAN BAZI ÜNLÜ MARKALAR

Adidas @adidaswomen & @adidasoriginals

H & M @hm

Nike @ naksraining & @nikewomen

Prada @prada

Zara @zara

Dior @dior

Yukarıda marka ve instagram hesaplarında şuan için beta sürümünde ürünleri satın almak için kullanabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI;  İNSTAGRAM DA ÜRÜN SATMA

Bu konumuzda instagram yeni özelliği olan instagram da ödeme yapma özelliği kullanımı, nasıl ürün alınır konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu konumuzda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram da uygulamadan çıkmadan ödeme yapma (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın