Sponsorlu Bağlantılar

instagram da takip ettiğin son kişiyi nasıl görebilirim

66 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram uygulamasında paylaştığı içerikleri takip etmek, hikayelerini izlemek için takip etmeye başladığınız.

Yakın zamanda takip etmeye başladığınız kişinin profilini görmek istiyorsunuz fakat daha hala kullanıcı adını hatırlayamadığınız için bu kullanıcıyı bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Acaba ınstagram’da takip ettiğiniz son kişiyi nasıl ve nereden görebilirim?

Ya da en son takip ettiğiniz kişileri görmek istediğinizde bunu instagram size kolaylıkla sunmaktadır. Android, İOS veya Bilgisayarda instagram uygulaması veya resmi web site üzerinden bağlanmanıza olanak sunmaktadır.

İNSTAGRAM’DA YAKIN ZAMANDA TAKİP ETTİĞİNİZ HESABI NASIL BULABİLİRİM

 

İnstagram da yakın zamanda takip ettiğiniz hesapları bulmak için aşağıda vereceğimiz adımlarla kolaylıkla bulabilirsiniz.

  • Sayfa akışlar kısmında iken sağ alt kısımda Profil simgesine dokunun.
  • Bu kısımda sizi takip edenler ve takip ettikleriniz görülecektir.
  • Buradan takip ettiğiniz “Takip” yazan kısma bir kere dokunun
  • Takip yazan kısma dokunduğunuzda kişileri, etiketleri görebilirsiniz.
  • Bu kısımda “Sıralama” yazan yerde “Varsayılan olarak görülmektedir.
  • Sıralamaya dokunduğunuzda Takip etme tarihi: En Yeni ~ Takip Etme Tarihi: En Eski olarak iki ayarı göreceksiniz.
  • Bu kısımda En Yeni seçtiğinizde sizin en son kimi takip ettiğiniz listenin ilk başında gelecektir.

Böylece instagram’da takip ettiğin en son kişiyi bulmak için bu yöntem ile kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Bunu ayrıca en eski olarak da seçerseniz ilk kimi takip ettiğinizi de bulmak mümkündür.

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda instagram da en son kimi takip ediyorum nasıl bulabilirim, nasıl görebilirim sorusuna cevap vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Diğer instagram sorunları için yardım ve destek hattı sayfamızdan sorunlarınızı bizimle paylaşarak çözümler arayabiliriz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın