instagram canlı yayında yorum / sohbet nasıl gizlenir?

12.459 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğimiz gibi yeni gelen güncelleme ile instagram canlı yayın ülkemizde’de yayına girdi. Artık İnstagram üzerinden aynen periscope‘de olduğu gibi canlı yayın yaparak kalp gönderebilir , canlı yayın sırasında sohbet , yorum yapabilirsiniz. 

Canlı Yayın yapan instagram kullanıcısı ile aynı zamanda , yayın sırasında yorum ( konuşma ) , sohbet yapabilirsiniz , bu esnada siz diğer kullanıcıların sohbetlerini gizlemek , görmek istemiyorsanız bu sohbeti saklayarak sadece karşı tarafın canlı yayını izleme imkanı sunulmaktadır. 

İnstagram canlı yayında sohbeti nasıl gizlenir?

 

instagram hikayede yorum gizleme , için herhangi bir ekrana bir kere dokunmanız yeterli olacaktır. Böylece canlı yayında kalp gönderimleri ve yorum yap bölümü saklanarak rahat bir izleme sağlayabilirsiniz. Bu yeni instagram özelliği yeni gelecek özellikler ile daha da güzelleşeceğine inanıyorum.

Arama Tags & Etiket;

hikaye yorumları nasıl gizlenir , instagram beğeni kalpleri nasıl gizlenir , instagram hikaye sohbeti nasıl kapatılır, sohbet gizleme , yorumları kapatma , kalpleri gizle , kalpleri saklama, nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın