Sponsorlu Bağlantılar

instagram canlı yayın videolar nasıl kayıt edilir?

2.662 views
Sponsorlu Bağlantılar

daha önce sizlerden gelen sorularda instagram canlı yayın videoları kayıt edilir mi? gibi farklı sorulara cevap vermeye çalışılmıştı. instagram canlı yayın videoları kayıt etme için instagram tarafından yeni gelen 10.13 sürümü ile bu özelliğe kavuşuldu. Artık bundan sonra canlı yayın videoları kayıt etmek çok kolay videoları telefonun film rulosuna kayıt edebiliyorsunuz, video kayıt etme özelliği kullanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

  • Canlı yayın bittikten sonra, sağ üst köşeden “Kaydet” butonu dokunun
  • Burada sadece video kayıt edilecektir, canlı yayın sırasında sohbet ve beğeniler, izleyici sayısı veya canlı etkileşimleri kaydedilmeyecektir.
  • Kaydettikten sonra Bitti’ye dokunduğunuzda canlı videonuz film rulosuna kaydedilmiş olacaktır.
  • Facebook canlı yayın’da gibi duvarınızda yani paylaşım yerinde görünmeyecektir sadece film rulosuna kayıt edilecek uygulamadan kalmayacaktır.

instagram canlı yayın kayıt özelliği kullanımı oldukça basittir, artık canlı yayın videoları kalıcı olarak telefonda olacağı için buradan stories yani hikayem üzerinden de kullanabilme imkanı da bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram canlı yayın videolar nasıl kayıt edilir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Canlı yayın bittikten sonra film rulosuna kayıt etme seçeneği çıkmayanlara bir çözümünüz var mı?

    • Merhabalar, bu sorunla ilk defa karşılaştım. Bunun için telefon yazılımını güncelleyin, instagram uygulamasını güncelleyin, instagram da çoklu hesap kullanıyorsanız tümünden çıkın ve tekrar ilk başta sorun yaşadığınız hesaptan giriş yapınız.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın