Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome : Ücretsiz Web Reklamlarını Engelle Adblock Eklentisi

669 views
Sponsorlu Bağlantılar

İternet üzerinde dolaşırken girdiğiniz sitelere göre online alış veriş sitelerinde yada sosyal sitelere girdiğinizde karşınıza reklamlar çıkıyorsa bu reklamlar sizin tarayıcınızı etkileyen programlar yani demo yada ücretsiz programlar yüklediğinizde kaynaklanır.

Bilgisayarınıza kurduğunuz ücretsiz yazılımları yüklediğinizde tarayıcılarınızı etkileyerek karşınıza çıkan reklamları kaldırmak için bir yol vardır. Bunlardan biride bu açılır pop-up reklamlarını engellemek olacaktır. Dünya üzerinde en popüler olaran Bu eklentilerden Biride AdBlock Eklentisidir.

Bu eklentiyi Google Chrome  kurdukdan sonra otomatik olarak çalışarak her türlü site üzerinde çıkacak olan reklamları engelleyerek rahat bir nefes almanızı sağlar. Bundan sonra dolaştığınız sitelerde Gönül Rahatlığı ile Doşabilirsiniz Bu eklentiyi herkeze tavsiye etmekteyim.

 

[button color=”blue” link=”https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-premium/fndlhnanhedoklpdaacidomdnplcjcpj?hl=tr” target=””]AdBlock Eklentisi[/button]

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın