Sponsorlu Bağlantılar

IdListen.dll hatası nasıl çözülür?

37 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza buluşan virüsler veya yanlış dosya yüklemeleri sonucu olarak bilgisayarlarda sıklıkla görülen dll dosya hataları başımızı ağrıtabilir. Bir program çalıştırmaya çalıştığımızda karşımıza çıkan hata mesajları sonrası program kendiliğinden kapanacak ve iş görmeyecektir.

Bu sorunlardan biri olarak IdListen.dll sorunu çözümü için aşağıda vereceğimiz adımlar ile çözmeye çalışacağım. IdListen.dll errorIdListen.dll  sorunsalı işletim sistemi windows 10 , windows 7 veya diğer sürümler için aynıdır fakat IdListen.dll dosyasını farklı klasör içine 32 bit veya 64 bit yapısına göre atarak çözeceğiz.

IdListen.dll sorunu nasıl çözülür?

konu içinde dediğim gibi IdListen.dll dosyayı internet üzerinden bulup download ettikten sonra aşağıdaki klasöre işletim sistemine ve göre kopyalayın.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, Windows 7 , Windows 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 IdListen.dll 

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

IdListen.dll hatası nasıl çözülür ,IdListen.dll sorunu nasıl çözülür , IdListen.dll sorunsalı , IdListen.dll error , IdListen.dll problemi , IdListen.dll kesin çözüm , IdListen.dll windows 10 , IdListen.dll windows 7, IdListen.dll 64 bit , IdListen.dll 32 bit , IdListen.dll çözümü , IdListen.dll sorunsalı , IdListen.dll , IdListen.dll eksik dosya , IdListen.dll erişim engellendi , IdListen.dll fixer

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın