Sponsorlu Bağlantılar

iCloud Alanı Nasıl Yükseltilir ?

1.090 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bulut teknolojisinin gelişmesi ile büyük teknoloji sağlayıcıları birer birer bulut teknolojisine geçiş yaptılar. Apple firması’da kendi bulut teknolojisi olan icloud teknolojisi ipad , iphone yani ios işletim sistemi kullanan cihazların yedeklemelerini icloud üzerinden backup almaları için geçiş yaptılar.

bu yedekleme alanı olarak apple standart olarak Saklama Alanı olarak ücretsiz 5,0 Gb boş alan vermektedir. Kullanılabilir alan olarak bu yetersiz geldiğinde bu alan kapasitesini , Saklama Alanını Yükseltme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bunun size vereceğim bilgiler dahilinde Saklama Alanını değiştirebilirsiniz.

Ücretli bir Alan Yönetimi için cihazınızda takip edeceğiniz adımlar ; Ayarlar > İCloud > Saklama Alanı sekmelerini takip ediyoruz.

Daha Fazla Saklama Alanı Satın Al üzerine gelerek bir kere basıyoruz ve burada kapasite seçeneklerini göreceksiniz. Burada size en uygun Saklama Alanı seçebilirsiniz.

saklama alanını yükselt

 

50 GB , 200 GB , 1 TB kapasite alanlarını aylık olarak ödeyeceğiniz ücret resimde görülmektedir. Burada verdiğiniz kredi kartı üzerinden ödemesi yapılarak kullanım alanını genişlete bilirsiniz.

Seçtiğiniz Kapasite bir kere dokunun ve üst tarafta Satın Al yazısı aktif olarak belirecektir. Daha sonra İTunes için kimlik bilgilerinizi girerek satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

icloud alan artırma , icloud alan yükseltme , icloud kapasite artırma , saklama alanı yükseltme , saklama alanı nasıl yükseltilir , saklama alanı genişletme , kapasite alanı nasıl artırılır , saklama alanı satın alma , ücretsiz saklama alanı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın