Sponsorlu Bağlantılar

Huawei Mate 10 Lite internet bağlantı sorunu

157 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Huawei mate 10 lite cihazlarda yaşanan internet bağlantı sorunları ve yapılması gereken adımları sizlere çözüm önerisi olarak vermeye çalışacağız.

Akıllı telefonlarda veya Tablet cihazlarda internet bağlantılarında yaşanan problemler genel olarak başı çekmektedir. Herhangi marka örneği vermeden tüm cihazlarda yaşanabilecek bir sorundur.

Bizimde bu yazımızda son zamanlarda Huawei mate 10 lite model telefonlarda yaşanan internete bağlanamıyor problemi yaşanmakta olup kullanıcılar da bundan sıklıkla şikâyet etmektedir.

Bizde buradan yola çıkarak Huawei mate 10 lite internet sorunu çözümü için neler yapılabilir bunun ile ilgili önerileri sizler için vermeye çalışacağız.

HUAWEİ MATE 10 İNTERNET SORUNU ÇÖZÜMÜ 2020

İlk önce interneti kullandığınız Adsl modem bağlantınızı kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Eğer modemde bir bağlantı sorunu varsa bu dolasıyla Huawei mate 10 telefonu aynı zamanda bu ağa bağlı diğer cihazları da etkileyecektir.

Diğer cihazları da kontrol ediniz kardeşinizin, babanızın, anneniniz telefonundan modeme bağlı ise internete bağlı olup olmadığını kontrol ediniz. Sorunun kaynağı bulamak adına kontrollerinizi sağlayınız.

Huawei mate 10 cihazınızda mobil internet kullanıyorsanız internet paketinde ödenmemiş fatura veya TL den yüklediğiniz internet paketinizin olup olmadığını kontrol ediniz.

İnternet sorunu hala yaşıyorsanız o zaman telefonun içinde bulunan ayarlarınızı sıfırlamanızı öneriyoruz. Ağa giriş için kullandığınız şifreyi doğru girdiğinizden emin olunuz.

Telefonda yazılımsal bir sorun oluşabilme ihtimali olabilir. Telefonu yakın zamanda güncelleme yaptıysanız bir uyumsuzluk nedeniyle bu sorun gerçekleşebilir. Siz telefonun işletim sistemi güncellemelerini kontrol ediniz. Güncelleme olup olmadığını kontrol ederek güncelleme yapınız.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda hala Huawei mate 10 internet bağlantı sorunu, hatası alıyorsanız telefonun içindeki antenden kaynaklı bir sorun yaşanabilir. Telefonu yere düşürdüyseniz, sarsıldıy ise telefonun içindeki anten yerinden çıkmış oynamış olabilir. Bunun için telefonu garanti kapsamındaysa servise verebilirsiniz. Ya da en yakın telefoncuya götürerek internet bağlantı hatasını çözümlemeye bilirsiniz.

Bu konumuzda Huawei mate 10 interneti görmeme, bağlanma hatası nedeniyle yaşanan problemler için kesin çözüm olarak değil de bu sorun için sıklıkla başvurulan çözüm yöntemlerinizi sizlerle paylaştık. Konumuzla ilgili yaşadığınız ve çözüm sağladığınız durumları yorumlar sekmesi üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın