Sponsorlu Bağlantılar

Huawei bildirim sorunu nasıl çözülür

1.353 views
Sponsorlu Bağlantılar

Piyasada tanınırlığı ile son zamanlarda bir çıkış yakalayan Huawei model telefonlarda son zamanlarda bir çok şikayetler de gelmeye başlamıştır. Sizlerden gelen şikayetlerden biri olan bildirim sorunudur.

Telefonlarda oluşan sorular genel olarak donatımsal veya yazılımsal olarak görülmektedir. Bildirim sorunları ise genel olarak yazılımsal kaynaklı olabileceği için bizde bu konumuzda sizlere bu sorun nasıl çözülür? Konumuzda çözüm yolları sunmaya çalışacağız.

HUAWEİ BİLDİRİM HATASI ÇÖZÜMÜ

Bu sorun genelde sosyal ağlardan veya uygulamaların göndermiş olduğu bildirimlerin ekrana düşmemesi, ekran görünmemesi kaynaklıdır.

Kilitli ekranlarda görünmeyen bildirimler için sizler için aşağıda vereceğimiz çözüm adımları ile problem çözümünü vererek sorunu düzeltmeye çalışacağız.

HUAWEİ BİLDİRİM SORUNU

Huawei uygulama bildirimleri gelmiyor ekrana düşmüyor mu?

  • Ayarlar
  • Uygulamalar ve Bildirimler
  • Bildirim yönetimi
  • Üç nokta işaretine giriniz.
  • Kilit ekran bildirimleri

Yukarıda bildirim sorunlarını yaşadığınız uygulamaları aktif hale getirerek bildirim sorunlarını düzenleyebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO

Yukarıda huawei bildirim hatası çözümü konusunda nasıl düzelir konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu konumuzda sizlerden gelecek soruları sayfamızın hemen altında yorumlardan bize ulaştırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın