Sponsorlu Bağlantılar

Huawei bildirim ışıklarını ayarlama

10.579 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Huawei mobil telefonlarda gelen çağrılarda, mesajlarda, şarjın azaldığında veya telefon şarj esnasında kameranın yanında bulunan küçük led lambasında farklı renk ışıklarının yanmasını yani bildirim ışıklarını ayarlamak mümkündür.

Huawei cihazlarda bildirim ışığı ile karanlık ortamda veya telefonun sesi kısık iken ya da farklı bir ortamda iken telefonda oluşan herhangi bir bildirimde ışık ile sizi uyarabilmektedir.

Bizim bu konumuzda Huawei bildirim ışıklarını ayarlamak için hangi yollar ile bu ayarlar yapılır bizde bu konumuzda sizlere bunu anlatmaya çalışacağız. Bu led ışığının bildirimlerini açabilir veya kaparak cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

HUAWEİ BİLDİRİM IŞIKLARINI AYARLAMA

Ayarlar/ Uygulamalar ve Bildirimler/ Bildirimler ve Durum Çubuğu/ Yanıp Sönen Bildirim Işığı bu adımları takip ederek bildirim ışıklarını kapatıp, açabilirsiniz.

Bu ayar karşısında bildirim ışığını aktif edebilir veya deaktif, kapatarak telefonda ışıklı bildirimleri kontrol edebilirsiniz.

Bu ışıklar farklı uygulamalardan gelen bildirimlere göre renk değiştirerek size hangi uygulamalardan geldiğini bu renkler sayesinde anlayabilirsiniz. Huawei bildirim ışıklarını ayarlamak için bu adımlarla ayarları açmak için kullanıyoruz.

Bu konumuzda huawei bildirimleri led ışığı ile ayarlama konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için yorumlar kısmından veya diğer tüm sorularınız için soru & cevap sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Huawei bildirim ışıklarını ayarlama (2 Yorum)

Yorum Yaz

    • Merhaba Gamze Hanım, yetkili servisle iletişime geçebilirsiniz bir yazılımsal veya donatımsal sorun olabilir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın