Sponsorlu Bağlantılar

Huawei Arama Yönlendirme Nasıl Yapılır

21 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Huawei telefonlarda çağrı yönlendirme işlemi nasıl yapılır, nasıl yapılmaktadır konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Herhangi bir yere girdiğiniz de veya size ulaşılamadığı yerlerde arama yönlendirme tam size göre bu özelliği kullanabilmek için telefonun içinden birkaç ayar ile aramaları kolaylıkla istenilen numaraya yönlendirebilirsiniz.

Bizimde bu konumuzda Huawei çağrı yönlendirme nasıl yapılır bunu sizlere bu konumuzda anlatmaya çalışacağız.

HUAWEİ ÇAĞRI YÖNLENDİRME

Kullandığınız GSM operatörü ne olursa olsun, Turkcell, Vodafone, Turk Telekom operatörleri için Huawei arama yönlendirme bu işlem için geçerlidir.

  • Telefon uygulamasını açınız
  • Üç noktaya dokun
  • Ayarlar
  • Arama yönlendirme
  • Her zaman yönlendir

Burada arama yönlendirme işlemi yapabilmek için farklı işlemler vardır. Bunun için hangi durumda çağrı yönlendirme yapmak istiyorsanız onu seçiniz.

  • Meşgul olduğunda
  • Ulaşılamadığında
  • Yanıtlanmadığında

Burada hangi adımlarda yönlendirme yapmak istediğinizi belirtiniz daha yönlendirme yapacağınız numarayı girerek yönlendirme seçebilir ve etkinleştir butonu ile kaydediniz.

TAVSİYE VİDEO;

 

Bazı kullanıcılar Huawei arama yönlendirme iptal etme işleminin nasıl olduğuna dair bilgi sormaktadır. Bunun için yukarıda menüleri takip ederek aynen tekrarında iptal edebilirsiniz. Huawei çağrı yönlendirme iptal etme bu şekilde gerçekleşmektedir.

Tavsiye Yazı; Huawei bildirim ışık sorunu 

Bu konumuzda Çağrı yönlendirme Huawei modellerde nasıl yapılmaktadır, nasıl tarzında anlatmaya çalıştık. Konumuz ile ilgili sorularınız için sayfamızın yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

 HUAWEİ PİYASADA EN ÇOK KULLANILAN MODELLERİ;

Huawei P30 Lite, Huawei Y6 Dual, Huawei P40 Lite, Huawei P Smart, Huawei Y7, Huawei Y9, Huawei Y6, Huawei Y6S, Huawei Y5, Huawei P30 Lite, Huawei P Smart Pro, Huawei Y6p, Huawei Mate 20, Y5p, Huawei P10, Huawei P40, Huawei P8 Lite

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın