Sponsorlu Bağlantılar

Hareketli Gif Resim Nasıl Hazırlanır?

1.648 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Hareketli Gif resim hazırlama ile ilgi bir video açıklama paylaşacağım. ilk önce Gif Resim nedir bundan bahsedelim. Gif Bir Resim formatıdır . Hareketli Açılımı ise  Gif ( Graphics Interchange Format )  dir. düşük kalitede hareketli resimdir. Bu resimleri hazırlamak için belli araçlara ihtiyaçlar vardır. Bunlardan Biride  photoscape programıdır. şimdi Bu program ile Gif nasıl Hazırlanır bunu video’da izleyerek uygulaması yapalım.

 

http://www.gezginler.net/indir/photoscape.html” adresi üzerinden indireceğiniz program ile hareketli resimler oluşturabilir ve site, blog sayfası veya gif paylaşım platformlarında dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Ayrıca gif hazırlama ile ilgili bir çok online araçlar’da bulunmaktadır. hareketli fotoğraflar konusunda sadece bizim vereceğimiz adresten başka diğer uygulamalar veya instagram’da paylaşım için bir çok mobil gif hazırlama app uygulamaları’da mevcuttur. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın